„Arsenal“ mušė keturis įvarčius – vieną į savo vartus

Anglijos futbolo čempionato paskutinėse devintojo turo rungtynėse pirmadienį Londono „Arsenal“ futbolininkai įmušė net keturis įvarčius, tačiau „Leicester City“ klubą įveikė 3:1 (1:1). Vieną įvartį Londono futbolininkai sugebėjo įsimušti sau.

„Arsenal“ įveikė „Leicerster City“ ekipą: vieną įvartį pelnė Mesutas Ozilas<br> AP nuotr.
„Arsenal“ įveikė „Leicerster City“ ekipą<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Oct 22, 2018, 11:58 PM, atnaujinta Oct 23, 2018, 12:33 AM

Po šios pergalės „Arsenal“, kuris jau iškovojo pergalę septintame mače iš eilės,  su 21 tašku pasivijo kitą Londono ekipą „Chelsea“ bei „Tottenham Hotspur“.

Lyderiais yra po 23 taškus turintys „Manchester City“ ir „Liverpool“ klubai.

Dvikova prasidėjo gan netikėtu įvarčiu į savo vartus – 31-ąją minutę „pasižymėjo“ koja nukreipdamas kamuolį į savo vartus Londono ekipos gynėjas Hektoras Bellerinas.

Tačiau į pertrauką „Arsenal“ išėjo paskutinėmis pirmojo kėlinio minutėmis įmušę įvartį – jį pelnė Mesutas Ozilas.

O jau antrame kėlinyje Londono komandai prireikė vos trijų minučių, kad pelnytų du įvarčius ir užbaigtų mačo intrigą: 63-iąją ir 66-ąją minutėmis pasižymėjo Pierre-Emerickas Aubameyangas.