Čempionų lyga: CSKA namuose apmaudžiai pralaimėjo „Roma“ futbolininkams

[[ge:lrytas:lrytas:8151340]]

Maskvos CSKA namuose priima svečius iš Italijos.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 7, 2018, 8:10 PM, atnaujinta Nov 7, 2018, 10:25 PM

Trečiadienį tęsiasi UEFA Čempionų lygos kovos. Pirmosios dvikovas pradeda E ir F grupių komandos.

Maskvoje CSKA priėmė „Roma“ futbolininkus. Atkakliose rungtynės rezultatu 2:1 triumfavo svečiai iš Italijos. „Roma“ jau ketvirtąją minutė išsiveržė į priekį po Kosto Manolo įvarčio.

Vis tik CSKA po pertraukos pavyko išlyginti rezultatą. Tačiau po po kelių minučių Rusijos klubo žaidėjas Hoerduras Magnussonas buvo išvarytas iš aikštės. Tuo pasinaudoję svečiai išsiveržė į priekį ir triumfavo rungtynėse.

Kitose tuo pačiu metu vykusiose rungtynėse „Valencia“ namuose 3:1 lengvai susitvarkė su „Young Boys“ komanda.