„Vyčiui“ nesėkmingai prasidėjo elitinis Čempionų lygos etapas

Trečiadienį Alytuje prasidėjusio salės futbolo Čempionų lygos elitinio etapo A grupės turnyro pirmojo turo rungtynėse Kauno „Vytis“ 2:5 (0:3) pralaimėjo Belgijos čempionui „Halle-Gooik“ klubui.

Lietuvos salės futbolo čempionas istorinį etapą pradėjo pralaimėjimu.<br>Organizatorių nuotr.

Nov 14, 2018, 9:55 PM

Belgijos ekipa savo pranašumą įrodinėjo pirmajame kėlinyje. Po dviejų Diogo (11 ir 13 min.) ir vieno Leitao (15) įvarčio svečiai pirmavo 3:0.

Antrojo kėlinio pradžioje (25 min.) istorinį įvartį „Vyčiui“ pelnė Rafa. 28-ąją min. Belgijos klubas vėl padidino pranašumą po tikslaus Fernandao smūgio. 39-ąją min. rezultatą sušvelnino Barbosa, bet galutinį tašką padėjo svečių žaidėjas Alessandro Patiasas (40).

Kitose grupės rungtynėse pastarųjų dviejų šių turnyrų čempionė Ispanijos „Inter FS“ komanda 5:1 nugalėjo Slovėnijos čempionę „KMN Dobovec“ ekipą.

Ketvirtadienį Kauno klubas žais su „KMN Dobovec“ ekipa, o šeštadienį – su „Inter“ futbolininkais.

Elitiniame etape dalyvauja 16 stipriausių Senojo žemynų komandų, suskirstytų į keturias grupes. Į finalinio ketverto turnyrą pateks grupių nugalėtojai.

„Vyčio“ salės futbolininkai rugpjūčio mėnesį triumfavo atrankos turnyre Jonavoje ir pateko tarp 32 stipriausių Europos komandų. Pagrindinio Čempionų lygos etapo 8 grupės turnyre Slovakijoje „Vytis“ spalio pradžioje iškovojo visas tris pergales ir pelnė kelialapį į elitinį etapą.