Neįtikėtinas pažeminimas: CSKA Madride sutaršė „Real“, tačiau garsi pergalė tapo beverte

[[ge:lrytas:lrytas:8547125]]

CSKA įveikė antrą kartą sezone „Real“, tačiau Čempionų lygos sezonas jai baigtas<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Dec 12, 2018, 9:52 PM, atnaujinta Dec 12, 2018, 10:57 PM

Dukart įveikti Madrido „Real“ – tai ne vieno Europos klubo svajonė. Tačiau tą svajonę Maskvos CSKA klubas pavertė realybe. Paskutiniame UEFA Čempionų lygos G grupės reguliaraus sezono mače rusai net 3:0 (2:0) išvykoje pasijuokė iš čempiono vardą ginančio „Real“, tačiau net ir tokia įspūdinga pergalė užvėrė Maskvos ekipai tarptautinių varžybų duris.

CSKA pirmoje dvikovoje „Real“ namie palaužė 1:0 ir Madrido sirgaliai tikėjosi revanšo. Tačiau ne pajėgiausios sudėties žaidęs Ispanijos super klubas jau pirmame kėlinyje praleido du įvarčius: 37 min. įvartį pelnė Fiodoras Chalovas, o po 6 minučių – Georgijus Šenikovas. Antrame kėlinyje norvegas Arnoras Sigurdssonas 73 min. įmušė ir trečiąjį įvartį. „Real“ rimtų progų pasižymėti neturėjo

CSKA tikėjosi , kad šis laimėjimas garantuos jam trečiąją vietą G grupėje. Tačiau savo dvikovą žaidusi Čekijos Plzeno „Viktorija“ namie susitvarkė su „Roma“ 2:1 (1:1) ir tiek rusai, tiek čekai surinko po 7 taškus.

Bet tarpusavio akistatose sėkmingiau sužaidė Čekijos atstovai, išvykoje 2:2 sužaidę su CSKA, o namie laimėję 2:1. Tad „Viktorija“ tapo trečia ir kovos Europos lygoje, o CSKA baigė pasirodymą Europoje.

Kovą dėl prestižiškiausio Europos klubinio futbolo trofėjaus šį sezoną po reguliaraus Čempionų lygos sezono tęs vokiečių Dortmundo „Borussia“, Gelzenkircheno „Schalke 04“ ir Miuncheno „Bayern“, ispanų Madrido „Atletico“, „Barcelona“ ir Madrido „Real“, anglų „Tottenham Hotspur“, „Manchester City“, „Liverpool“ ir „Manchester United“, prancūzų „Paris Saint Germain“, portugalų „Porto“, olandų Amsterdamo „Ajax“ ir italų „Roma“ ir Turino „Juventus“.