Dar septyni klubai užsitikrino vietas Europos lygos atkrintamosiose varžybose

Po ketvirtadienį jau sužaistų Europos futbolo lygos šeštojo turo rungtynių paaiškėjo dar septynios komandos, patekusios į atkrintamąsias varžybas.

BATE futbolininkai žengė į kitą etapą.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Dec 14, 2018, 12:11 AM, atnaujinta Dec 14, 2018, 12:12 AM

Iš G grupės į kitą etapą pateko „Villarreal“ (Ispanija) ir Vienos „Rapid“ (Austrija) ekipos. Abu klubai surinko po 10 taškų, tačiau pirmoji vieta atiteko Ispanijos atstovams.

„Villarreal“ namuose 2:0 (1:0) nugalėjo Maskvos „Spartak“ (Rusija), o „Rapid“ savo aikštėje 1:0 (0:0) įveikė Glazgo „Rangers“ (Škotija).

I grupės nugalėtoja tapo „Genk“ (Belgija) komanda. Ji namuose net 4:0 (2:0) pranoko „Sarpsborg 08“ (Norvegija) futbolininkus ir surinko 11 taškų.

Kitame grupės mače „Malmo“ (Švedija) išvykoje 1:0 (0:0) įveikė Stambulo „Besiktas“ (Turkija) futbolininkus ir su 9 taškais užėmė antrąją vietą grupėje bei tęs kovą atkrintamosiose varžybose.

J grupėje „Sevilla“ (Ispanija) komanda namuose 3:0 (2:0) nugalėjo „Krasnodar“ (Rusija) ekipą ir išplėšė kelialapį į kitą etapą.

„Sevilla“ su 12 taškų tapo grupės nugalėtoja. Jau anksčiau kelialapį į atkrintamąsias varžybas užsitikrinęs „Krasnodar“ klubas taip pat surinko 12 taškų ir grupėje liko antras.

K grupėje vietą kitame varžybų etape užsitikrino „Rennes“ (Prancūzija) klubas, kuris ketvirtadienį savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjo „Astana“ (Kazachstanas) ekipą.

Jau anksčiau pirmąją vietą grupėje užsitikrinusi Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) komanda namuose 0:1 (0:1) turėjo pripažinti Jabloneco „Baumit“ (Čekija) ekipos pranašumą.

L grupėje antrąją poziciją užėmė ir į šešioliktfinalį pateko Barysavo BATE (Baltarusija) komanda. Ji svečiuose 3:1 (3:0) pranoko Salonikų PAOK (Graikija) futbolininkus.

Grupės nugalėtoja Londono „Chelsea“ (Anglija) komanda pirmąjį etapą užbaigė lygiosiomis išvykoje 2:2 (1:1) su Sėkešfehėrvaro „MOL Vidi“ (Vengrija).

Jau anksčiau vietas kitame etape užsitikrino Frankfurto „Eintracht“ (Vokietija), Romos „Lazio“ (Italija), Londono „Chelsea“ (Anglija), Lėverkuzeno „Bayer“ (Vokietija), „Zuerich“ (Šveicarija), Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija), Londono „Arsenal“ (Anglija), Kijevo „Dinamo“ (Ukraina), „Salzburg“ (Austrija), Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija), Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija), Lisabonos „Sporting“ (Portugalija), Sevilijos „Real Betis“ (Ispanija) ir „Krasnodar“ (Rusija).

Europos lygos turnyre dalyvauja 48 komandos, suskirstytos į 12 grupių. Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias grupių ekipas.