Teksto dydis:
2019-01-12 11:49
LTU

6 A.Holmsas > nuomonei_43

Tamstos pajuokavimą supratau ir pataisau — kad suprastų Tamstos nesupratę. _¶_A.Ūsą Teismas po mirties išteisino nuo gyvų šmeižikų — o jo iškelta byla jį apšmeižusiam V.Landsbergiui nenagrinėta (uždaryta) dėl ieškovo mirties. _¶_Su Tamsta sutinku, kad „Lietuvoje vyksta visokie stebuklai“ — pvz., kad tik valdant Valstiečių Sąjungai liovėsi žmonių žudymai nusižudymais, o įsidrąsinęs V.Landsbergis jau nuo 2017 m. atvirai reiškiasi kaip LT piliečių Mirčių Užsakovas, ką rasite Lietuvai ir Pasauliui skirtuose Pranešimuose *Dušanskienė*, *Lietuvos saugumas priklauso ne tik nuo Lietuvos — greta turime bepročių valstybę*, *Konservatorių herojė — A.Širinskienė užkliuvo ir V.Landsbergiui*, *Nijolė Oželytė: „Reikia, kad išmirtų tie, kurie gyveno sovietmečiu“* (lrytas`lt 2017-01-15), *Net Rusijos prezidentas savo valstybės piliečiui nepasakytų „eik ir pasikark“*. _¶_Įtariu — girtą A.Ūsą nužudė nusižudymu. Įtariu — SAVI prikišo nagus ir 1991 Sausio 13, ir 1991 Liepos 31 Medininkų žudynėse. _¶_Estija 1991-08-20 d. nepriklausomybę paskelbė, o 21 d. „Tarybų Sąjungos kariuomenė užėmė Talino televizijos bokštą ir televizijos transliacijos nutrūko. Tačiau radijo ryšys išliko stiprus ir šios transliacijos vyko, kadangi Estijos ginkluotųjų pajėgų nariai užbarikadavo įėjimus į patalpas. Tos pačios dienos popietę, išaiškėjus pučo Maskvoje nesėkmei, kariai atlaisvino televizijos pastatą ir paliko Estijos teritoriją“ (Google)._¶_Taigi, nei lašo kraujo, nei susišaudymo — tad ar ne konservatorių provokatoriai išprovokavo aukas prie Vilniaus TV Bokšto? _¶_Arba Latvija. Nepriklausomybę paskelbė 1990-05-04 — bet „1990 gegužės 14 TSRS prezidentas Michailas Gorbačiovas pranešė apie Latvijoje priimtos Deklaracijos prieštaravimą TSRS Konstitucijai“ ir VISKAS — jokio susistumdymo nei susišaudymo! _¶_Kas tie mūsų konservatorių provokatoriai?

1
2019-01-12 06:54
LTU

5 ZURNALIUGOMS

Tai byla baigta, ar UZDARYTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ??? Mars i mokykla, berasciai !!!

0
2019-01-11 20:29
LTU

4 3 čiam

tai va, mano nuomone Lietuvoj dar didesnis švelniai tariant absurdas, nes kaltinamajam mirus byla turi būti uždaroma ir "ateidedama į šalį" kaip kad ir buvo padaryta šiame straipsnyje aprašomoje istorijoje. O va Lietuvoje vyksta visokie stebuklai - žmogus po mirties mat buvo išteisintas.

0
2019-01-11 18:56
LTU

3 A.Holmsas. Nuomonę_2 pataisau.

Verslininko ir politiko, buvusio Seimo pirmininko patarėjo Andriaus Ūso mįslinga mirtis 2010 birželio 13 Eigirdonių kaime (Alytaus r.) negiliame griovyje apaugo gandais ir spėlionėmis apie iš anksto suplanuotą žmogžudystę. Įtarimus stiprino tai, kad jis žuvo likus vos kelioms dienoms iki Panevėžyje numatyto pedofilijos bylos posėdžio ir Teismo prieš jį apšmeižusį Vytautą Landsbergį, kuris nuo 2017 m. atvirai reiškiasi kaip LT piliečių Mirčių Užsakovas. Dar keisčiau, kad Pranešime „Tirdami A.Ūso žūties aplinkybes prokurorai nustatė, ką velionis veikė mirties dieną“ mini link žūties vietos paskui A.Ūsą važiavusį tuometį Konservatorių Vyriausybės teisingumo ministrą Remigijų Šimašių (ryt Merui sukaks 45_tas gimtadienis — sveikinu). _¶_Apšmeižtas ir privestas prie mirties A.Ūsas 2012-11-30 Vilniaus 2 apylinkės teismo nuosprendžiu išteisintas dėl visų jam pateiktų kaltinimų vaiko tvirkinimu. Teismas nustatė, kad vienintelė reali vaiko seksualinė patirtis įgyta 2008 lapkričio — 2009 m. rugpjūčio mėnesiais jos tėvo namuose, įkyrių, nekvalifikuotų ir neteisėtų klausinėjimų bei filmavimo metu. Rasite Pranešime „Nuosprendis A.Ūso byloje“. _¶_Gandai — konservatorių mylimas Ožys. Daugiau šia tema apie konservatorių pamėgtas paskalas pasakiau šiandien svetainėse „Pokyčiai Kalėjimų departamente — traukiasi vadovas: ieškos griežtesnio vadovo“, „Jei visi tą malė, kuo šie blogesni?“ ir „Dėl Vytauto Bako liežuvio — paini byla“. _¶_75 metų trenerį pražudė žioplumas — atidumą už vairo neabejotinai temdė baimė už pateiktus jam kaltinimus. Britų tyrėjai kaltę grindė įkalčiais, o lietuvių šmeižtą Teismas atmetė.

4
2019-01-11 17:35
LTU

2 Klo

Perskaičiau antraštę ir pagalvojau - ar nebus tik įsivėlęs į pedo fili nius reikaliukus. Perskaitau straipsnį - akurat. Juk taip panašu ką matėm ir patyrėm Lietuvoj. Kai vienas veikėjas teismo išvakarėse irgi besivažinėdamas keturračiu "galą sau pasidarė". Balutėje. O teisingumo ministeris tykojo pažiūrėt ar viskas čiki. Vienu žodžiu ten pas juos veikimo būdai ir pabaiga labai jau panašūs. Jaučiu dar pagrasino kažkam, kad jei jo "neištrauks" tai prabils apie tai ką žino. Neprabils jau.

0
2019-01-11 17:29
LTU

1 Dar vienas

agrastas-pedofilas pasidarė sau 'galą'...

0