„Žalgirio“ futbolininkai neturėjo vargo su 18-mečių rinktine

Artėjančiam sezonui besiruošiantys šalies vicečempionai Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai užtikrinta pergale pradėjo draugiškų rungtynių maratoną. Jau pirmajame kėlinyje vilniečiai įmušė visus tris įvarčius ir Lietuvos jaunimo (iki 18 metų) rinktinę pranoko 3:0.

„Žalgirio“ futbolininkai sėkmingai pradėjo kontrolinių rungtynių maratoną<br> fkzalgiris.lt
Daugiau nuotraukų (4)

Jan 17, 2019, 8:21 PM

Tai buvo pirmoji galimybė šiais metais išvysti žalgiriečius rungtyniaujančius. Po savaitės treniruočių Valdo Urbono auklėtiniai su jaunimo rinktine sužaidė du kėlinius po 30 minučių.

Jau 3-iąją minutę „Žalgiris“ išsiveržė į priekį, kai po Tomašo Šimkovičiaus perdavimo vienas prieš vartininką atsidūręs Timuras Puchovas savąjį šansą išnaudojo (1:0). Šis futbolininkas iš Rusijos dalyvauja ekipos peržiūroje.

Žaidimas pirmajame kėlinyje ir toliau vyko praktiškai į vienus vartus. Sužaidus devynias minutes baudos aikštelėje buvo nugriautas naujokas Tomislavas Kišas, kuris pats šaltakraujiškai ir realizavo skirtą baudinį (2:0).

Trečiąjį įvartį „Žalgiris“ įmušė pačioje kėlinio pabaigoje, kai fantastiškai baudos smūgį atlikęs T. Šimkovičius jaunajam varžovų vartininkui nepaliko jokių šansų (3:0).

Per pertrauką V. Urbonas pakeitė visą 11-uką ir savo šansą gavo jaunimas. Taip pat ekipoje debiutavo sutartį jau pasirašęs vidurio gynėjas Mevlanas Adili.

Ir antrajame kėlinyje arčiau įvarčio buvo žalgiriečiai, tačiau rezultatas nepakito – 3:0.

Kitas rungtynes V. Urbono auklėtiniai žais šeštadienį 16 val. „Sportimoje“ su FA „Šiauliais“.