Edino Džeko įvartis paskutinę akimirką išplėšė pergalę „AS Roma“ klubui Italijoje

Italijos futbolo „Seria A“ lygoje šeštadienį prasidėjo 25-asis turas. Penktąją vietą užimantis „AS Roma“ klubas (44 taškai) išvykoje žaidė su priešpaskutinėje pozicijoje esančia „Frosinone“ komanda (16 tšk.) ir iškovojo dramatišką pergalę rezultatu 3:2 (2:1).

„Frosinone“ – „AS Roma“.<br>Twitter nuotr.

Feb 23, 2019, 11:32 PM, atnaujinta Feb 24, 2019, 1:49 PM

Sostinės atstovai vejasi turnyro lentelėje vienu laipteliu aukščiau stovinčius „AC Milan“ futbolininkus (45 tšk.). Dabar skirtumas tarp konkurentų yra tik 1 taškas.

Pergalingą įvartį bosnis Edinas Džeko įmušė 90+5 min. Jis taip pat pasižymėjo ir 30-ąją min.

„Frosinone“ ekipa jau 5-ąją min. pirmavo 1:0 po svečių žaidėjo Robino Olseno įvarčio į savo vartus.

E.Džeko išlygino santykį (30-ąją min.), o netrukus Lorenzo Pellegrini jį ir persvėrė (32-ąją min.).

Andrea Pinamonti vėl išlygino rezulatą 2:2 (80-ąją min.) ir „Frosinone“ jau buvo per plauką nuo lygiųjų, kol teisėjo 5-ąją pridėtą antrojo kėlinio minutę (90+5) taikliai smūgiavo tas pats E.Džeko – 3:2.

Kitoje dvikovoje „Torino“ klubas namuose laimėjo prieš Bergamo ekipą „Atalanta“ 2:0 (1:0). Įvarčius pelnė Armando Izzo (42-ąją min.) ir ispanas Iago Falque (46-ąją min).

„Torino“ ir „Atalanta“ dabar turi po 38 taškus ir užima septintąją bei aštuntąją vietas.

Rezultatai:

„Frosinone“ – „AS Roma“ 2:3. Robin Olsen (5, „AS Roma“ – į savo vartus), Andrea Pinamonti (80)/Edin Džeko (30, 90+5), Lorenzo Pellegrini (32).

„Torino“ – Bergamo „Atalanta 2:0. Armando Izzo (42), Iago Falque (46).