Europos čempionato atranka: italų įvarčių gausa ir ispanų vargai Maltoje

Antradienį tęsėsi Europos futbolo čempionato atrankos kovos D, F ir J grupėse.

Italija sutriuškino savo varžovus.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

2019-03-26 23:40

J grupėje triuškinamą pergalę namuose iškovojo Italijos rinktinė. Ši Parmos mieste net 6:0 sutriuškino Lichtenšteino futbolininkus. Šeimininkams prireikė 17-os minučių, kad po Stefano Sensi įvarčio išsiveržtų į priekį.

Vėliau pirmojo kėlinio pabaigoje įvarčiai pasipylė vienas po kito. Pradžioje 32-ąją minutę pasižymėjo Marco Verratti. Po 3 minučių savo įvartį nuo 11 metrų žymos pelnė Fabio Quagliarella.

Tuo Lichtenšteino komandos bėdos nesibaigė, nes kėlinio pabaigoje iš aikštės buvo išvarytas Danielis Kaufmannas, o per teisėjo pridėtą laiką dar vieną 11 metrų baudinį realizavo tas pats F.Quagliarella

Po pertraukos italai ir toliau nestabdė apsukų bei pasižymėjo dar du kartus.

F grupėje Ispanija turėjo vargo Maltoje. Svečiuose žaidę ispanai tik rungtynių pabaigoje rimtesnę persvarą įgiję 2:0 palaužė šeimininkų komandą. 31-ąją minutę svečius į priekį išvedė Alvaro Morata, tačiau vėliau padvigubinti rezultato niekaip nesisekė.

Ispanai kamuolį kontroliavo net 81 procentą žaidimo laiko, tačiau tas pats A.Morata savo komandos pranašumą įtvirtino tik 73-ąją minutę. Svečiai atliko 22 smūgius, o Malta atsakė tik dviems šūviais į ispanų vartus.

Rezultatai:

D grupė

Airija – Gruzija 1:0

Conoras Hourihane'as (36 min.)

Šveicarija – Danija 3:3

Remo Freuleris (19 min.), Granitas Xhaka (66 min.), Breelas Embolo (76 min.)/ Mathias Joergensenas (84 min.), Christianas Gytkjaeras (88 min.), Henrikas Dalsgaardas (90+3 min.)

F grupė

Malta – Ispanija 0:2

Alvaro Morata (31 ir 73 min.)

Švedija – Norvegija 3:3

Bjoernas Maarsas Johnsenas (41 min.), Joshua Kingas (59 min.), Ola Kamara (90+5)/ Viktoras Claessonas (70 min.), Robinas Quaisonas (86 ir 90 min.)

Rumunija – Farerų salos 4:1

Cipriaasn Ioanas Deacas (26 min.), Claudiu Keseru (29 ir 33 min.), George'as Puscasas (63 min.)/ Viljormuras Davidsenas (40 min. iš 11 metrų baudinio)

J grupė

Armėnija – Suomija

Fredrikas Jensenas (14 min.), Pyry Soiri (78 min.)

Bosnija ir Hercogovina – Graikija 2:2

Edinas Visca (10 min.), Miralemas Pjaničius (15 min.)/ Konstantinos Fortounis (64 min. iš 11 metrų baudinio), Dimitris Kolovos (85 min.)

Italija – Lichtenšteinas 6:0

Stefano Sensi (17 min.), Marco Verratti (32 min.), Fabio Quagliarella (35 ir 45+3 iš 11 metrų baudinio), Moise Keanas (70 min.), Leonardo Pavoletti (76 min.)