„Žalgirių“ mūšį sostinėje įtikinamai laimėjo Vilniaus klubas

Penktadienio pavakarę Vilniuje, LFF stadione, įvyko „Žalgirių“ mūšis. Vilniaus „Žalgiris“ (16 taškų) savo aikštėje susitiko su to paties pavadinimo komanda iš Kauno, įveikė svečius rezultatu 3:1 (2:1) ir grįžo į pirmąją vietą.

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai džiaugiasi pergale.<br>S.Čirbos/fkzalgiris.lt nuotr.
Vilniaus „Žalgiris“ įveikė „Kauno „Žalgirį“.<br>R.Danisevičiaus nuotr.

Apr 19, 2019, 8:52 PM, atnaujinta Apr 21, 2019, 6:22 AM

Ankstesniame ture pirmąjį pralaimėjimą sezone patyręs Vilniaus „Žalgiris“, kuris svečiuose nusileido Kauno „Stumbrui“ (0:1), namuose siekė išspręsti dar vieną sudėtingą kaunietišką mįslę – su Laikinosios sostinės „Žalgiriu“.

Ir tai vilniečiams pavyko.

Nugalėtojams ispanas Pau Moreris pelnė du įvarčius (2-ąją ir 43-iąją min.), o vieną įmušė kroatas Tomislavas Kišas (70-ąją min.). Tai buvo jo 7-asis įvartis šiame A lygos sezone.

Kauno ekiposa brazilas Joao Figueiredo (39-ąją min.) smūgiu galva buvo išlyginęs skirtumą (1:1). Rezultatyvų perdavimą (4-ąjį čempionate) atliko ukrainietis Jurijus Bušmanas.

87-ąją min. „Kauno Žalgirio“ gynėjui Rudinilsonui Silvai iš Gvinėjos Bisau buvo parodyta raudona kortelė.

Kauniečiai su 12 taškų užimą ketvirtąją poziciją.

Rezultatas:

Vilniaus „Žalgiris“ – „Kauno Žalgiris“ 3:1. Pau Morer (2, 43), Tomislav Kiš (70)/Joao Figueiredo (39).

87 min. Rudinilson Silva („Kauno Žalgiris“) – raudona kortelė.

Rungtynių eiga

Jau 2-ąją rungtynių minutę Vilniaus „Žalgiris“ išsiveržė į priekį, kai P.Moreris pasinaudojo varžovų klaida ir gražiu smūgiu iš 20 metrų pelnė pirmąjį įvartį.

Vilniečiai po šio epizodo skyrė kiek didesnį dėmesį savo vartų saugumui, bet Mindaugo Čepo kariauna strigo paskutinėje atakos fazėje.

39-ąją minutę rezultatą išlygino Kauno „Žalgiris“. Po J.Bušmano perdavimo galva tiksliai smūgiavo J.Figueiredo. Tai buvo 5-asis brazilo įvartis šiame A lygos sezone.

Dar po keturių minučių po puikaus T.Kišo perdavimo antrą įvartį pelnė vienas prieš vartininką išvestas P.Moreris.

70-ąją minutę po keitimo pasirodęs, po traumos atsigavęs rumunas Liviu Antalis atliko rezultatyvų perdavimą T.Kišui, kuris padėjo tašką šiose rungtynėse.

Rungtynių pabaigoje darbo turėjo kauniečių vartininkas Deividas Mikelionis, du kartus gražiai išgelbėjęs savo komandą nuo įvarčio.

87-ąją min. iš aikštės buvo išvarytas „Kauno Žalgirio“ gynėjas Rudinilsonas Silva, kuris gavo antrąją geltoną kortelę.

Be to, paskutinėmis mačo minutėmis į kovą buvo mestas „Žalgirio“ saugas iš Rusijos Timūras Puchovas, kuriam tai buvo debiutas A lygoje.