Šiaulių futbolininkė Baltijos lygoje patyrė nosies lūžį, bet komanda sutriuškino varžoves

Praėjusių metų Baltijos moterų lygos vicečempionės Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkes sėkmingai pradėjo naująjį sezoną. Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės šeštadienį namuose 5:1 (2:0) nugalėjo Latvijos čempionę Rygos futbolo mokyklos komandą.

Šiaulietės iškovojo pergalę 5:1.

Apr 20, 2019, 10:12 PM, atnaujinta Apr 20, 2019, 10:16 PM

Šiose rungtynėse „Gintros-Universiteto“ gretose debiutavo tik viena iš šios savaitės pradžioje prie komandos prisijungusių naujokių – Nothando Vilakazi. Kita Pietų Afrikos rinktinės narė Jermaine Seoposenwe treniruočių metu patyrė mikrotraumą, todėl trenerių štabas nusprendė šios žaidėjos debiutą kuriam laikui atidėti.

Nemalonus, skaudžiai pasibaigęs susidūrimas dar mačo pradžioje įvyko aikštės šeimininkių gretose. Treneris R.Viktoravičius turėjo atlikti priverstinį keitimą, o Anastasijai Filenko buvo suteikiama skubi medicininė pagalba. Kaip paaiškėjo atlikus išsamesnius tyrimus, žaidėjai lūžo nosis.

Įvarčių sąskaitą Lietuvos čempionėms šiame mače atidarė Simona Veličkaitė, kuri perėmusi kamuolį iš varžovių gynėjų nuginklavo latvių vartininkę. Kone idealios progos pasižymėti pirmajame kėlinyje neišnaudojo brazilė Kelen Bender, kuri atsidūrusi viena prieš vartus nesugebėjo kamuolio pasiųsti į tinklą.

Rezultatą po puikios kombinacinės atakos dar prieš pertrauką padvigubino Isadora Freitas – 2:0.

Antrajame kėlinyje „Gintros-Universiteto“ futbolininkės kūrė vieną galimybę po kitos.

Trečiąjį įvartį pelnė jaunoji Rimantė Jonušaitė, kuri nelaužydama tradicijų toliau kiekvienose rungtynėse muša įvarčius.

Viena iš retų klaidų gynyboje šiaulietėms kainavo įvartį. Vestina Neverdauskaitė neleistinai baudos aikštelėje pargriovė latvių puolėją, o Anastasija Čermitane įmušė 11 metrų baudinį ir sušvelnino atsilikimą – 3:1.

Jau po kelių akimirkų įmušė R.Jonušaitė, o paskutinę vinį smeigė S.Veličkaitė – 5:1.