Velykinė sensacija: tvirta gynyba garsėjusį „Stumbrą“ persmeigė „Palangos“ futbolininkai

Lietuvos futbolo A lygos septintojo turo rungtynėse šeštadienį užfiksuotas netikėtas rezultatas: viena lyderių Kauno „Stumbro“ komanda Klaipėdoje 1:2 (0:0) pralaimėjo „Palangos“ ekipai.

„Stumbras“ netikėtai pralaimėjo.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Apr 20, 2019, 4:18 PM, atnaujinta Apr 20, 2019, 4:26 PM

Iki šių rungtynių kauniečiai per 6 mačus buvo praleidę tik vieną įvartį ir pagal prarastus taškus buvo lyderiai.

Nors „Stumbras“ buvo laikomas rungtynių favoritu, šio statuso jam pateisinti nepavyko.

Varžovų klaidomis pasinaudoję „Palangos“ futbolininkai per septynias antrojo kėlinio minutes pelnė du įvarčius. Pasižymėjo Idrisas Umajevas (54 min.) ir Tomas Dombrauskis (61).

68-ąją min. rezultatą sušvelnino Nasro Boucharebas, bet išsigelbėti „Stumbrui“ nepavyko.

„Stumbras“ (13 tšk.) turnyro lentelėje lieka trečias, o „Palanga“ (7 tšk.) pakilo į šeštąją poziciją.