LFF taurės turnyre penktadienį – trys raudonos kortelės, pratęsimas ir baudinių serija

Penktadienį sužaistos Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro 1/16 etapo penkerios rungtynės. Kretingos „Minija“ svečiuose po 11 metrų baudinių serijos 3:0 įveikė „Kupiškį“. Šioje dvikovoje buvo parodytos net trys raudonos kortelės (dvi jų – aikštės šeimininkams). Abi komandos žaidžia šalies I lygoje.

Tęsiasi LFF taurės turnyro kovos.<br> LFF nuotr.

May 24, 2019, 11:35 PM, atnaujinta May 24, 2019, 11:37 PM

II lygos „Marijampolė City“ ekipa namuose eliminavo Alytaus „Dainavą“ iš I lygos rezultatu 4:3 po pratęsimo.

Kituose mačuose pergales šventė Kėdainių „Nevėžis“, „FA Šiauliai“ ir Kybartų „Sveikata“.