Vokietijos futbolo taurė – Miuncheno „Bayern“ klubo rankose

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai po trejų metų pertraukos iškovojo Vokietijos futbolo taurę. Jie šeštadienį finale 3:0 palaužė „RB Leipzig“ komandą.

Miuncheno komanda po trejų metų pertraukos laimėjo Vokietijos taurę.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (20)

May 25, 2019, 10:57 PM, atnaujinta May 25, 2019, 11:01 PM

Bavarijos klubas rungtynėse išsiveržė į priekį, kuomet 29-ąją minutę pasižymėjo lenkas Robertas Lewandowskis. Antrajame kėlinyje savo komandos pranašumą įtvirtino Kingsley Comanas.

Jau pačioje rungtynių varžovų komandos triuškinimą pradėjo R.Lewandowskis, 83-ąją minutę pelnęs savo antrąjį rungtynių įvartį.

Šiose rungtynėse paskutinį kartą Miuncheno klubo garbę gynė legendomis Bavarijoje tapę prancūzas Franckas Ribery ir olandas Arjenas Robbenas.