Tragiškai pirmąjį kėlinį sužaidusi Lietuvos rinktinė neprilygo Serbijai

Lietuvos futbolo vyrų rinktinė patyrė dar vieną antausį, kuomet atrankoje į 2020 metų Europos čempionatą 1:4 (0:3, 1:1) pralaimėjo Serbijos futbolininkams.

Lietuva nusileido Serbijai.<br> reuters/scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Jun 10, 2019, 11:38 PM, atnaujinta Jun 11, 2019, 10:22 AM

Rungtynės prasidėjo vangiai, tačiau pirmasis įvartis į Lietuvos vartus krito jau 20-ąją minutę.

Lietuvos rinktinės gynybos skylėmis pasinaudojo Aleksandras Mitrovičius, kuris nuginklavo Džiugo Bartkaus ginamus vartus – 0:1.

Pirmajame kėlinyje lietuviai praktiškai nei karto nebuvo serbų aikštės pusėje ir neilgai trukus praleido dar vieną įvartį. Tas pats A.Mitrovičius 34-ąją minutę pasižymėjo dar kartą – 0:2.

Lietuviai net nespėjo suvirškinti antrojo serbų įvarčio, o tuo pasinaudojo Luka Jovičius, kuris paleido netikėtą smūgį iš už baudos aikštelės ribų ir rezultatas tapo nepadorus – 0:3.

Visgi antrajame kėlinyje lietuviai atrodė kiek gyviau ir sugebėjo uždirbti 11 metrų baudinį, kurį 70-ąją minutę realizavo Arvydas Novikovas – 1:3.

Rungtynių pabaigoje serbai dar kartą pasinaudojo lietuvių klaida ir 90-ąją minutę pasižymėjo A.Ljajičius 1-4.

Tai jau antrasis lietuvių pralaimėjimas B grupėje. Su vienu tašku lietuviai rikiuojasi grupės uodegoje.

Rezultatas: Serbija 4 – 1 Lietuva

A.Mitrovičius (20 min. ir 34 min.), L.Jovičius (35 min.), A.Ljajičius (90min.) / A.Novikovas (70 min.)