„Sūduva“ įveikė „Panevėžį“ ir iki devynių pratęsė pergalių A lygoje seriją

Lietuvos futbolo A lygos vienvaldė lyderė Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį namuose priėmė „Panevėžį“. Tai buvo 14-ojo turo vienintelės įvykusios rungtynės. „Sūduva“ (36 taškai) įveikė panevėžiečius (10 tšk.) po gana atkaklios kovos rezultatu 2:1 (0:1).

„Sūduvos“ futbolininkai A lygoje šventė devintąją pergalę iš eilės. <br> fksuduva.lt nuotr.

Jun 15, 2019, 8:53 PM, atnaujinta Jun 15, 2019, 11:29 PM

Beje, marijampoliečiai pralaimėjo pirmąjį kėlinį 0:1 ir varžovus vijosi 50 minučių.

Šeimininkai 6-ąją min. suklydo šalia savo baudos aikštelės, o tuo pasinaudojęs panevėžiečių žaidėjas iš Baltarusijos Pavelas Krukas pasiuntė kamuolį į vartus. Tai buvo trečiasis legionieriaus įvartis šį sezoną.

Sūduviečiai pirmame kėlinyje žaidė gana blankiai ir dažniausiai tik po Pauliaus Golubicko individualių reidų atakuodavo aštriau. „Panevėžio“ vartininkas Šarūnas Jurevičius su savo užduotimis susitvarkydavo užtikrintai.

Po pertraukos šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir tiek svečių gynėjams, tiek Š.Jurevičiui teko kur kas daugiau darbo.

Gana atvirą futbolą žaidusiems panevėžiečiams daug problemų kėlė po keitimo aikštėje pasirodęs ir po traumos atsigavęs Sandro Gotalas.

Po Mihreto Topčagičiaus perdavimo rezultatą 56-ąją min. išlygino Ovidijus Verbickas, kuris gražiai perkėlė kamuolį per vartininką.

Vis dėlto galutinį žodį tarė talentingasis P.Golubickas. Jis čempionus į priekį išvedė 75-ąją min., sulaukęs puikaus Andro Švrljugos perdavimo ir tiksliai smūgiavęs iš maždaug 10 metrų.

Panevėžio reikalus dar apsunkino Rafaelio Ledesmos raudona kortelė. Jis iš aikštės buvo išvytas 79-ąją min.

Nutrūko panevėžiečių penkerių nepralaimėtų rungtynių serija visuose turnyruose Lietuvoje (3 pergalės ir 2 lygiosios).

„Sūduva“ lieka turnyro lentelės lydere ir 5 taškais lenkia antrojoje vietoje esantį Vilniaus „Žalgirį“.

Panevėžys“ yra priešpaskutinėje septintojoje pozicijoje ir Aukštaitijos klubą nuo autsaiderės „Palangos“ skiria 3 taškai.

Pirmojo rato susitikime pergalę tokiu pačiu rezultatu 2:1 iškovojo „Sūduva“.

Rezultatas:

„Sūduva“ – „Panevėžys“ 2:1. Ovidijus Verbickas (56), Paulius Golubickas (75)/Pavel Kruk (6).

79 min. Rafael Ledesma („Panevėžys“) – raudona kortelė.

A lygoje šeštadienį neįvyko 14-ojo turo rungtynės tarp Kauno „Stumbro“ ir „Palangos“. Sprendimą dėl šių neįvykusių rungtynių priims Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės Komitetas (DK).

Po 13 rungtynių „Stumbras“ su 15 taškų turnyro lentelėje užima 5-ąją poziciją. Savo ruožtu „Palanga“ taip pat po 13 mačų savo sąskaitoje turi 7 taškus ir yra įsitaisiusi 8-oje vietoje.

Pirmojo rato susitikime pergalę rezultatu 2:1 iškovojo palangiškiai.