LFF taurės turnyre „Panevėžys“ įvartį įsimušė iš vidurio aikštės, bet per pratęsimą sutriuškino „Šiaulius“

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro aštuntfinalio etape trečiadienį įvyko trejos rungtynės. A lygos atstovas „Panevėžys“ išvykoje susitiko su I lygos Šiaulių FA komanda ir įrodė savo pajėgumą tik per pratęsimą 6:1 (0:0, 1:1).

LFF taurės turnyre į kitą etapą pateko „Džiugas“, „Panevėžys“ ir „Nevėžis“.<br>AFP/Reuters/Scanpix nuotr.

Jun 26, 2019, 9:44 PM, atnaujinta Jun 27, 2019, 12:03 AM

Šiauliečiai pirmavo, kai 57-ąją min. pavevėžietis Vytas Gaspuitis įsimušė įvartį į savuosius vartus. Jis kamuolį link savų vartų pasiuntė beveik iš vidurio aikštės, o ten šiurkščiai suklydo vartininkas Šarūnas Jurevičius.

„Panevėžys“ išlygino rezultatą po Andrijaus Karvackio smūgio 76-ąją min.

O jau per pratęsimą svečiai Ernestas Veliulis (97-ąją min.), Sebastianas Vasquezas (99-ąją min.), Rokas Stanulevičius (108-ąją min.), Paulius Janušauskas (117-ąją min.) ir Rafaelis Ledesma (102-ąją min. iš 11 metrų baudinio) ėmė mušti įvarčius aikštės šeimininkams vieną po kito ir šventė galutinę pergalę 6:1.

Kitoje dvikovoje Telšių „Džiugas“ namuose įveikė Vilniaus „Vytį“ 2:1 (2:0). Telšiškiams įvarčius pelnė Skirmantas Rakauskas (23-iąją min.) ir Davydas Arlauskis (36-ąją min.).

Vilnietis Gytis Paulauskas (61-ąją min.) sušvelnino skirtumą. Ir Telšių, ir Vilniaus klubai žaidžia šalies I lygoje.

Trečiajame mače Kybartų „Sveikata“ iš II lygos savo aikštėje pralaimėjo Kėdainių „Nevėžiui“, kuris viena pakopa yra aukštesnio diviziono atstovas, rezultatu 0:1 (0:0). Pergalingas įvartis buvo pasiektas tik 86-ąją min.

„Sveikata“ beveik visą antrąjį kėlinį žaidė devyniese prieš vienuolika varžovų.

Rezultatai:

Telšių „Džiugas“ (I lyga)*** – Vilniaus „Vytis“ (I) 2:1. Skirmantas Rakauskas (23), Davydas Arlauskis (36)/Gytis Paulauskas (61).

Šiaulių FA (I) – FK „Panevėžys“ (A lyga)*** 1:6, – po pratęsimo. Vytas Gaspuitis (57, „Panevėžys“ – į savo vartus)/Andrij Karvackyj (76), Ernestas Veliulis (97), Sebastian Vasquez (99), Rokas Stanulevičius (108), Paulius Janušauskas (117), Rafael Ledesma (102, – iš 11 metrų baudinio).

Kybartų „Sveikata“ (II) – Kėdainių „Nevėžis“ (I)*** 0:1. Deividas Mikalauskas (86).

45+1 min. Darius Kereiša („Sveikata“) – raudona kortelė;

55 min. Marius Mikelkevičius („Sveikata“) – raudona kortelė.

*** – pateko į kitą etapą.

Į varžybų ketvirtfinalį anksčiau jau pateko Vilniaus „Žalgiris“, Marijampolės „Sūduva“, „Kauno Žalgiris“ ir „Palanga“ (visi A lyga) bei Gargždų „Banga“ (I lyga).