Intrigą Europos lygoje „Žalgiris“ sugrąžino įmušęs įvartį per pridėtą laiką

Per 90 minučių net tris įvarčius Europos lygos atrankoje praleidęs šalies vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“ intrigą sugrąžino tik per pridėtą teisėjo laiką. Karolio Uzėlos taikus smūgis lėmė, kad pirmose Europos lygos atrankos rungtynėse vilniečiai 1:3 (0:1) nusileido vengrų Budapešto „Honved“. Atsakomasis mačas bus žaidžiamas po savaitės Vilniuje.

„Žalgiris“ šiaip ne taip išlaikė intrigą Europos lygos atrankoje<br>E.Žaldario nuotr.

Jul 12, 2019, 12:08 AM, atnaujinta Jul 12, 2019, 12:14 AM

Šiek tiek beveidžiame ir ne itin išvaizdžiame mače šeimininkai pasinaudojo visomis Vilniaus ekipos klaidomis, kurias darė sostinės futbolininkai.

Pradžioje po bandymo kuo toliau numušti kamuolį nuo vartų ir į ji nepataikęs slovėnas Klemenas Bolha padėjo 32 min. Bence Zoltanas Bano-Szabo taikliai į kampą pelnyti įvartį.

Jau antro kėlinio 55 min. po tolimo išmetimo iš už užribio, niekas iš žalgiriečių nesuskubo prie kamuolio baudos aikštėje, o atsitrenkusį ir pašokusį nuo žemės galva į vartus jį pasiuntė Davidas Ngogas.

Galiausiai Danielis Gazdagas, nuvertus Budapešto klubo žaidėją baudos aikštėje, 69-ąją min. realizavo 11 metrų baudinį.

Beje, pastarasis futbolininkas galėjo pasižymėti dar kartą, bet 85-ąją min. nerealizavo 11 m baudinio.

Prieš pat mačo pabaigą vilniečiai įsidrąsino ir kelis kartus rimtai grasino šeimininkų vartams – net pataikė į skersinį. Jau per antrąją teisėjo pridėtą minutę vilniečiai kėlė kampinį, o po sąmyšio baudos aikštėje įvartį pelnė K.Uzėla. Tad „Žalgiriui“ kitą savaitę teks rimta, tačiau po įvarčio, dar įmanoma misija.