Debiutas Europoje baigėsi skaudžiai – „Kauno Žalgiris“ sutryptas Kipre

Pirmoji „Kauno Žalgirio“ kampanija Europos lygoje klubui baigėsi skaudžiu sutriuškinimu. Pirmojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse Kipre kauniečiai 0:4 nusileido „Apollon“ ekipai ir bendru rezultatu buvo sutriuškinti 6:0.

„Kauno Žalgiris“ baigė pasirodymą Europos lygoje<br>Sebastijono Petkaus nuotr
„Kauno Žalgiris“ baigė pasirodymą Europos lygoje<br> R.Stankevičiūtės nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jul 18, 2019, 10:56 PM, atnaujinta Jul 18, 2019, 10:59 PM

Net tris įvarčius ketvirtadienį šeimininkams pelnė Emilio Zelaya. Jis pirmą sykį pasižymėjo 5-ąją min., o 43-iąją ir 60-ąją min. realizavo 11 m baudinius. 83-iąją min. dar vieną įvartį „Apollon“ ekipai pelnė Attila Szalai.

Pirmosios rungtynėse Marijampolėje baigėsi „Kauno Žalgirio“ futbolininkų pralaimėjimu 0:2, todėl išvykoje laukė sunki užduotis.

Ji tapo beveik neįmanoma, kai Nikosijoje „Apollon“ mušė įvartį jau penktąją minutę. Po puikios kombinacijos įvartį pelnė ir Kaune pasižymėjęs argentinietis Emilio Zelaya.

Tiesa, pirmajame kėlinyje „Kauno Žalgiris“ nepasimetė ir pats sukūrė kelias perspektyvias progas. Suveikęs spaudimas leido perimti kamuolį pavojingoje zonoje, tačiau tuo pasinaudojusio Joao Figueiredo smūgį atrėmė „Apollon“ vartininkas.

Entuziazmas krito, kai kėlinio pabaigoje teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į Lietuvos klubo vartus. Rudinilsono pražanga leido varžovams mušti vienuolikos metrų baudinį, o jau minėtasis E.Zelaya tuo pasinaudojo ir pasižymėjo. Į rūbinę žalgiriečiai patraukė, žinodama, kad jiems reikia mušti net 4 įvarčius, kad išsigelbėtų.

Vos prasidėjus antrai rungtynių pusei Rokas Krušnauskas turėjo geriausią „Kauno Žalgirio“ komandos progą pasižymėti, tačiau kamuolys vartuose neatsidūrė net ir jį pasiekti bandžiusiems komandos draugams.

Nepasižymėję žalgiriečiai netrukus praleido ir trečią įvartį. Rudinilsonas dar kartą griovė varžovą baudos aikštelėje, o dar vieną vienuolikos metrų baudinį realizavo ir trečią savo įvartį įmušė E.Zelaya.

83 minutę dar vieną įvartį pridėjo Attila Szalai.

„Kauno Žalgiris“ į Europos lygos atranką pateko pirmą kartą klubo istorijoje, kai šios teisės neteko nykstantis Kauno „Stumbro“ klubas.