„Sūduvos“ viešnagė San Marine baigėsi triuškinančia Lietuvos čempionų pergale

[[ge:lrytas:lrytas:11218862]]

Marijampoliečiai San Marine iškovojo triuškinančią pergalę.<br> S.Čirbos nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Jul 23, 2019, 9:25 PM, atnaujinta Jul 23, 2019, 11:19 PM

Iškritusi iš Čempionų lygos Marijampolės „Sūduva“ pradėjo kovas Europos lygos atrankoje. Antradienį Lietuvos čempionai išvykoje egzaminavo San Marino čempionų „Tre Penne“ komandą ir varžovus nugalėjo 5:0.

Rungtynės prasidėjo pavojingomis Marijampolės „Sūduvos“ atakomis, tačiau savo progų turėjo ir aikštės šeimininkai. Vis tik Lietuvos čempionai į priekį išsiveržė jau 10-ąją minutę, kuomet Giedrius Matulevičius pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Vos po 10-es minučių rezultatą padvigubino Andro Švrljuga. Tačiau pirmajame kėlinyje daugiau įvarčių pelnyta nebuvo.

Po pertraukos per pirmąsias 15 minučių šeimininkų komanda buvo perėmusi iniciatyvą ir turėjo kelias neblogas progas sušvelninti rezultatą. Vos tik varžovų spaudimas atslūgo marijampoliečiai iškarto atsakė rezultatyviu išpuoliu, kuomet antrąjį savo įvartį pridėjo A.Švrljuga.

Rungtynių pabaigoje po dar vieną įvartį pelnė Josipas Tadičius bei Tosaintas Rickettsas.