UEFA Čempionų lygos starte du įvarčius pelnęs A. Di Maria padėjo PSG sutriuškinti „Real“

[[ge:lrytas:lrytas:11872804]][[ge:lrytas:lrytas:11872809]][[ge:lrytas:lrytas:11872820]][[ge:lrytas:lrytas:11872821]][[ge:lrytas:lrytas:11872828]][[ge:lrytas:lrytas:11872896]][[ge:lrytas:lrytas:11872898]][[ge:lrytas:lrytas:11872899]]

Angelas Di Maria į „Real“ vartus pelnė du įvarčius<br>Reuters/Scanpix nuotr.
C.Ronaldo atvedė<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Angelas Di Maria į „Real“ vartus pelnė du įvarčius<br> AFP/Scanpix.com nuotr.
Angelas Di Maria į „Real“ vartus pelnė du įvarčius
Angelas Di Maria į „Real“ vartus pelnė du įvarčius<br> Imago Sport/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (19)

Sep 18, 2019, 6:54 PM, atnaujinta Sep 19, 2019, 12:28 AM

UEFA Čempionų lyga antradienį startavo keliais netikėtais rezultatais, o trečiadienį dėl geidžiamiausio Europos futbolo klubinio turnyro trofėjaus kovą pradėjo dar 16 komandų. Ir trečiadienį nesėkmę patyrė garsusis Madrido „Real“.

Trečiadienį vakare futbolo aistruoliai stebėjo kelis intriguojančius mačus. Madride atsinaujinusi „Atletico“ kovėsi su Cristiano Ronaldo ir italų Turino „Juventus“, o Paryžiuje santykius aiškinosi vietos PSG ir nuo 2016-ųjų triskart čempione buvusi ispanų Madrido „Real“.

PSG ekipa sugebėjo sušvelninti pastarųjų metų bendrą rezultatą su „Real“, nugalėję garsųjį Madrido „Real“ (2:0).

Iki šio trečiadienio keturios iš pastarųjų aštuonių šių komandų rungtynių baigėsi „Real“ pergalėmis, o PSG triumfavo du kartus. Per šias dvikovas ispanai pelnė 11 įvarčių, o Prancūzijos futbolininkai – devynis.

Tarpusavyje „Real“ ir PSG santykius pastarąjį kartą aiškinosi 2017-18 metų sezone ir „Real“ susitvarkė su PSG bei žengė į ketvirtfinalį. Pirmoji akistata namuose baigėsi pergale 3:1, atsakomoji – rezultatu 2:1.

Šįkart visas problemas su Madrido ekipa išsprendė savo laiku penkerius metus „Real“ žaidęs argentinietis 31-erių Angelas Di Maria. Jis per pirmąjį kėlinį įmušė du gražius įvarčius.

Jis tapo tik antruoju futbolininku, kuris per Čempionų lygos mačą sugebėjo du įvarčius pelnyti tiek „Real“, tiek ir „Barcelona“ klubams. Pastarąją ekipą PSG atstovai 2017-siais įveikė 4:0.

Po antrojo jau po keliasdešimt sekundžių Garethas Bale'as, pamatęs, kad PSG vartininkas Keyloras Navas atsitraukė nuo vartų, įmušė įspūdingą įvartį, tačiau teisėjas peržiūrėjo VAR sistemos vaizdo įrašą ir jo neįskaitė – mat G.Bale'as sužaidė prieš tai ranka.

Baigiantis mačui galutinį tašką per teisėjo pridėtą laiką padėjo Thomasas Meunieras – tad garsusis „Real“ jau turnyro pradžioje gavo skaudų antausį.

Tuo tarpu Madrido „Atletico“ sensacingai panaikino dviejų įvarčių deficitą ir pačioje susitikimo pabaigoje pasiekė lygiąsias prieš Turino „Juventus“ 2:2. Cristiano Ronaldo įvarčio nepelnė, o Madride didvyriu tapo Hectoras Herrera, kuris jau per pridėtą laiką smūgiu galva išlygino rezultatą.

C grupėje net tris įvarčius pelnė kroatas Mislavas Oršičius, o jo atstovaujamas Zagredo „Dinamo“ klubas namuose 4:0 (3:0) sutriuškino Bergamo „Atalanta“ futbolininkus.

Kitame susitikime „Manchester City“ svečiuose 3:0 (2:0) įveikė Donecko „Šachtar“ ekipą.

Marijampolės „Sūduvą“ pirmajame Čempionų lygos atrankos etape eliminavusi Belgrado „Crvena Zvezda“ komanda B grupės rungtynėse svečiuose 0:3 (0:1) nusileido Miuncheno „Bayern“ klubui.

Anksčiausiai trečiadienį sužaistose rungtynėse B grupėje turnyro vicečempionas Londono „Tottenham Hotspur“ klubas svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (2:1) su Pirėjo „Olympiakos“ komanda.

Svečiai pirmavo 2:0 po Harry Kane‘o (26 min. – iš 11 m) ir Lucaso Moura (30) įvarčių, bet 44-ąją min. rezultatą sušvelnino Danielis Podence, o 54-ąją min. pusiausvyrą atstatė 11 m baudinį realizavęs Mathieu Valbuena.

A grupės rungtynėse „Club Brugge“ ekipa namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su Stambulo „Galatasaray“ klubu.

Trečiadienio rungtynės

Pirėjo „Olympiakos“ -  Londono „Tottenham Hotspur“ 2:2 (1:2).

26 min. Harry Kane'as (11 metrų)  0:1.

30 min. Lucas Moura 0:2.

44 min. Danielis Podence 1:2.

53 min. Mathieu Valbuena (11 metrų) 2:2.

„Club Brugge“ – Stambulo „Galatasaray“ 0:0 (0:0).

Paryžiaus PSG – Madrido „Real“ 3:0 (2:0).

14 min. Angelas Di Maria 1:0.

33 min. Angelas Di Maria 2:0.

90 min. Thomasas Meunieras 3:0.

Miuncheno „Bayern“ – Belgrado „Crvena zvezda“ 3:0 (1:0).

34 min. Kinsley Comanas 1:0.

80 min. Robertas Lewandowskis 2:0.

90 min. Thomas Mulleris 3:0.

Zagrebo „Dinamo“ – Bergamo „Atalanta“ 4:0 (3:0).

10 min. Marinas Leovacas 1:0.

31 min. Mislavas Oršičius 2:0.

42 min. Mislavas Oršičius 3:0.

68 min, Mislavas Oršičius 4:0.

Donecko „Šachtar“ – „Manchester City“ 0:3 (0:2).

24 min. Riyadas Mahrezas 0:1.

38 min. Ilkay'us Gondoganas 0:2.

76 min. Gabrielis Jesusas 0:3.

Leverkuzeno „Bayern 04“ – Maskvos „Lokomotiv“ 1:2 (1:2).

7 min. Grzegorzas  Krychowiakas 0:1.

25 min. Benediktas Howedesas (į savo vartus) 1:1.

37 min. Dmitrijus Barinovas 1:2.

Madrido „Atletico“ – Turino „Juventus“ 2:2 (0:0).

48 min. Juanas Cuadrado 0:1.

65 min. Blaise Matuidi 0:2.

70 min. Stefanas Savičius 1:2.

90 min. Hectoras Herrera  2:2.