UEFA Čempionų lyga: grupės autsaiderė „Atalanta“ stebuklingai sužaidusi tęs kovą turnyre toliau

[[ge:lrytas:lrytas:12884552]][[ge:lrytas:lrytas:12884566]][[ge:lrytas:lrytas:12884567]][[ge:lrytas:lrytas:12884568]][[ge:lrytas:lrytas:12884570]][[ge:lrytas:lrytas:12884571]][[ge:lrytas:lrytas:12884572]][[ge:lrytas:lrytas:12884573]]

„Manchester City“ ekipai Gabrielis Jesusas pelnė tris įvarčius<br>Reuters/Scanpix.com nuotr.
Donecko „Šachtar“ futbolininkai<br>Reuters/Scanpix.com nuotr.
„Manchester City“ ekipa sudaužė „Dinamo“ komandą<br>Reuters/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

Dec 11, 2019, 6:37 PM, atnaujinta Dec 12, 2019, 12:21 AM

Trečiadienį paaiškėjo dar dvi UEFA Čempionų lygos komandos, kurios paskutiniosiomios prasibrovė į atkrintamąsias varžybas. Vietų tarp geriausių 16 komandų buvo dar C ir D grupėse. A ir B grupėse buvo aiškios komandos, kurios pateko į kitą varžybų etapą: Paryžiaus „Saint-Germain“, Madrido „Real“, Miuncheno „Bayern“ ir Londono „Tottenham Hotspur“. Prie jų prisidėjo Bergamo „Atalanta“ ir Madrido „Atletico“.

Didžioji intriga vyko C grupėje, iš kurios į atkrintamąsias varžybas dar galėjo prasimušti ir paskutinę vietą užimanti Bergamo „Atalanta“.

Ji turėjo vos 4 taškus, Zagrebo „Dinamo – 5, o Donecko „Šachtar“ – 6. Tad visos jos pergalės atveju galėjo džiaugtis antrąja vieta grupėje.

Tik „Manchester City“ futbolininkai likus vienam turui buvo ramūs – jie buvo pirmieji. Anglai išvykoje žaidė su „Dinamo“ ekipa ir kroatams kurį laiką buvo sužibusi viltis – „Dinamo“ pirmavo 1:0, tačiau Gabrielis Jesusas visas jų viltis užmušė trimis įvarčiais, o ketvirtąjį pridėjo Philas Fodenas.

Ši pergalė galėjo būti itin dėkinga Ukrainos „Šachtar“, kuriam reikėjo tik nepralaimėti italų „Atalanta“.

Ukrainiečiams užteko lygiųjų, bet 66-ąją minutę įvartį pelnė svečių ekipos atstovas Timothy Castagne.

Mačo arbitras iš Vokietijos Felixas Zwayeris iš pradžių įvarčio neįskaitęs, užfiksavęs rezultatyvų perdavimą atlikusio Alejandro Gomezo nuošalę, tačiau po VAR peržiūros sprendimą pakeitė ir parodė į aikštės vidurį.

77-ąją minutę Donecko ekipos žaidėjui Dodo buvo parodyta raudona kortelė ir šeimininkų padėtis tapo nepavydėtina.

Tuo italai kaip mat pasinaudojo – Mario Pašaličiaus įvartis 80-ąją minutę įtvirtino debiutantų pergalę, o per penktą pridėto laiko minutę įmušė ir Robinas Gosensas – 3:0.

„Atalanta“ įspūdingai atsiravenšavo ukrainiečiams, kuriems namie nusileido 1:2.

D grupėje jau ramūs buvo 13 taškų turėję „Juventus“ futbolininkai. 7 buvo surinkę „Atletico“, 6 – Leverkuzeno „Bayer“. Maskvos „Lokomotiv“ sąskaitoje  buvo 3 taškai.

Paskutiniame ture Ispanijos klubas savo aikštėje rungtyniavo su „Lokomotiv“ ir iškovojo taip reikalingą pergalę 2:0.

Ispanai jau po 26 mačo minučių pirmavo 2:0, tačiau Alvaro Moratos įvarčio po VAR sistemo peržiūros neįskaitė. Madrido ekipa problemas išsprendė antrame kėlinyje, kai 54 min. pasižymėjo Felipe. Šie įvarčiai padėjo „Atletico“ žengti toliau.

„Bayer“ namie kovojo su „Juventus“ ir turėjo bent teorinių vilčių, kad Madrido klubas suklups. Tačiau jiem reikėjo įveikti Cristiano Ronaldo vedamą „Juventus“. Tačiau vokiečiai krito 0:2, o vieną iš įvarčių pelnė pats futbolo karalius.

Įspūdingiausią dienos pergalę iškovojo „Paris Saint Germain“, net 5:0 sutriuškinęs Stambulo „Galatasaray“.

Bilietą į atkrintamąsias varžybas iki trečiadienio jau turėjo 14 komandų – Paryžiaus „Saint-Germain“, Madrido „Real“, „Barcelona“, Miuncheno „Bayern“, Londono „Tottenham Hotspur“, „Manchester City“, Turino „Juventus“, „Leipzig“, Dortmundo „Borussia“, „Lyon“, „Valencia“, „Liverpool“, „Napoli“ ir Londono „Chelsea“.

Trečiadienio UEFA Čempionų lygos rungtynės

A grupė

„Paris Saint Germain“ – Stambulo „Galatasaray“ 5:0 (2:0).

33 min. Mauro Icardi 1:0.

35 min. Pablo Sarabia 2:0.

47 min. Neymaras 3:0.

63 min. Kylianas Mpbappe 4:0.

84 min. Edisonas Cavani (11 metrų) 5:0.

„Club Brugge“ – Madrido „Real“ 1:3 (0:0).

53 min. Rodrygo 0:1.

55 min. Hansas Vanakenas 1:1.

64 min. Vinicius Junioras 1:2.

90 min. Luka Modričius 1:3.

B grupė

Miuncheno „Bayern“ – Londono „Tottenham Hotspur“ 3:1 (2:1).

14 min. Kinsley Comanas 1:0.

20 min. Ryanas Sessegonas 1:1.

45 min. Thomasas Mulleris 2:1.

64 min. Philippe Coutinho 3:1.

Pirėjo „Olympiakos“ – Belgrado „Crvena zvezda“ 1:0 (0:0).

87 min. Youssefas El Arabi 1:0.

C grupė

Donecko „Šachtar“ – Bergamo „Atalanta“ 0:3 (0:0).

66 min. Timothy Castagne 0:1.

80 min. Mario Pašaličius 0:2.

90 min. Robenas Gosenas 0:3.

Zagrebo „Dinamo“ – „Manchester City“ ​1:4 (1:1).

10 min. Dani Olmo 1:0.

34 min. Gabrielis Jesusas 1:1.

50 min. Garbrielis Jesusas 1:2.

54 min. gabrielis Jesusas 1:3.

84 min. Philas Fodenas 1:4.

D grupė

Leverkuzeno „Bayer“ – Turino „Juventus“ 0:2 (0:0).

75 min. Cristiano Ronaldo 0:1.

90 min. Gonzalo Higuainas 0:2.

Madrido „Atletico“ – Maskvos „Lokomotiv“ 2:0 (1:0).

17 min. Joao Felixas (11 metrų) 1:0.

54 min. Felipe 2:0.