„Bayern“ po pertraukos Vokietijos čempionatą pratęsė triuškinama pergale Berlyne

Vokietijos futbolo „Bundeslygoje“ sekmadienį vyko dvejos 18-ojo turo rungtynės. Čempionato lyderius persekiojantis Miuncheno klubas „Bayern“ (36 taškai) svečiuose kovojo su Berlyno komanda „Hertha“ (19 tšk.) ir sutriuškino varžovus rezultatu 4:0 (0:0).

„Bayern“ futbolininkai šventė pergalę Berlyne.<br> Imago Sport/Scanpix nuotr.

2020-01-19 18:42, atnaujinta 2020-01-19 21:05

Visi įvarčiai krito po petraukos. Bavarų gretose pasižymėjo Thomas Mulleris (60-ąją min.), Robertas Lewandowskis (73-iąją min.), Thiago Alcantara (75-ąją min.) ir Ivan Peričičius (84-ąją min.).

Miuncheniečiai pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą. Juos nuo lyderių „Leipzig“ futbolininkų (40 tšk.) skiria 4 taškai.

Rezultatai:

„Hertha“ – „Bayern“ 0:4. Thomas Muller (60), Robert Lewandowski (73), Thiago Alcantara (75), Ivan Peričič (84).

„Paderborn“ – Lėverkuzeno „Bayer“ 1:4. Dennis Srbeny (51)/Kevin Volland (11, 14), Julian Baumgartlinger (36), Kai Havertz (75).