„Leicester City“ sugrįžo į pergalių kelią ir sutriuškino „Aston Villa“

Trečiąją vietą Anglijos futbolo čempionate užimantis „Leicester City“ po keturių nelaimėtų mačų pagaliau iškovojo pergalę. „Leicester City“ pirmadienį namuose 4:0 (1:0) sutriuškino „Aston Villa“.

Leičesterio ekipa pagaliau laimėjo<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

Mar 10, 2020, 12:08 AM

Birmingamo klubas laikėsi daugiau kaip 40 minučių, tačiau tuomet klaidą padarė „Aston Villa“ vartininkas, išbėgęs nelaiku perimti kamuolį, tačiau Harvey Barnesas pergudravo jį ir 40 min. pelnė įvartį.

Antrajame kėlinyje jau savo žodį tarė po keitimo aikštėje pasirodęs Jamie Vardy, kuris 63-iąją min. realizavo 11 metrų baudinį, o po 13 minučių pelnė dar vieną.

63-ąją minutę puolėjas pasižymėjo pirmuoju prisilietimu prie kamuoliu – vos tik pasirodžius aikštėje jis realizavo 11 metrų baudinį. Galutinį tašką 85 min. padėjo padėjo ir vėl H. Barnesas.

„Aston Villa“ su 25 taškais lieka priešpaskutinėje vietoje.