UEFA Čempionų lyga: C. Ronaldo įvarčiai neišgelbėjo „Juventus“, krito ir „Real“

[[ge:lrytas:lrytas:15891349]]

Cristiano Ronaldo.<br>zumapress/scanpix nuotr.
 UEFA Čempionų lyga: „Manchester City“ – Madrido „Real“.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Aug 7, 2020, 9:44 PM, atnaujinta Aug 8, 2020, 12:03 AM

„Manchester City“ futbolininkai žengė į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį, kai penktadienį Italijoje įveikė Madrido „Real“ žaidėjus – 2:1 (1:1).

Tai buvo antrosios aštuntfinalio rungtynės. Pirmąsias tokiu pačiu rezultatu (2:1) laimėjo Anglijos klubas.

Pirmasis įvartis krito jau 9-ąją minutę, kuomet pasižymėjo „Man City“ žaidėjas Raheemas Sterlingas.

Tiesa, dar pirmojo kėlinio metu „Real“ išlygino rezultatą, kai įvartį pelnė Karimas Benzema (28 min.).

Vis dėlto antrajame kėlinyje stipresni buvo anglai. 68-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė Gabrielis Jesusas.

Penktadienį žygį Čempionų lygoje taip pat baigė Turino „Juventus“ klubas. Nors italai 2:1 (1:1) įveikė Liono „Olympique“ žaidėjus, į ketvirtfinalį žengė prancūzai.

Tai lėmė pirmasis tarpusavio mačas, kurį 1:0 laimėjo „Olympique“.

Jau 12-ąją minutę Memphis Depay realizavo 11 m baudinį ir išvedė Prancūzijos ekipą į priekį – 1:0.

Vis dėlto pirmojo kėlinio pabaigoje (43 min.) 11 m baudinį realizavo „Juventus“ žvaigždė Cristiano Ronaldo, taip išlygindamas rezultatą – 1:1.

Portugalas 60-ąją minutę pridėjo dar vieną taiklų smūgį, tačiau tai buvo viskas, ką penktadienį sugebėjo padaryti italai.