L. Suarezo debiutas Madrido „Atletico“ klube – perdavimas ir du įvarčiai per 20 minučių

Ispanijos futbolo čempionate sekmadienį trečiojo turo rungtynėse įspūdingai naujoje komandoje debiutavo iš „Barcelona“ atleistas puolėjas Luizas Suarezas. Apsivilkęs Madrido „Atletico“ marškinėlius urugavajietis rungtynėse su „Granada“ žengė į aikštę 70-ąją min. ir iki mačo pabaigos pasižymėjo rezultatyviu perdavimu bei dviem įvarčiais.

Luisas Suarezas pelnė du įvarčius.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Sep 27, 2020, 11:22 PM, atnaujinta Sep 27, 2020, 11:53 PM

Pirmąsias čempionato rungtynes žaidęs „Atletico“ iškovojo pergalę 6:1.

L.Suarezas žengė į aikštę rezultatui esant 3:0 ir 72-ąją min. asistavo Marcosui Llorente, kuris pelnė ketvirtąjį įvartį.

85-ją min. L.Suarezas galva pelnė savo pirmą įvartį – 5:0.

Kai svečiai 87 min. rezultatą sušvelnino, jau po minutės L.Suarezas pakartotiniu smūgiu užbaigė ataką – 6:1.

Triuškinamai pirmąsias čempionato rungtynes laimėjo ir „Barcelona“, kuri namuose 4:0 sutriuškino „Villareal“. Visi įvarčiai buvo įmušti pirmajame kėlinyje, o trečiąjį 35 min. iš baudinio pelnė Lionelis Messi, po ilgos epopėjos likęs klube.