Čempionų krachas: „Aston Villa“ su žemėmis sumaišė „Liverpool“

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje užfiksuotas bene sensacingiausias šio sezono rezultatas. Šalies čempionė „Liverpool“ ekipa svečiuose buvo pažeminta Birmingemo „Aston Villa“ komandos 2:7 (1:4).

Anglijos čempionai buvo pažeminti.<br>Scanpix nuotr.

2020-10-04 23:18

Rungtynių sąskaitą jau 4-ąją žaidimo minutę atidarė „Aston Villa“ ekipos žaidėjas Ollie Watkinsas. 22-ąją minutę jis padvigubino savo klubo pranašumą.

„Liverpool“ savo varžovams atsakė 33-ąją min., kai įvarčiu pasižymėjo egiptietis Mohamedas Salahas. Visgi tai neįkvėpė Anglijos čempionų.

Vos po dviejų minučių (35-ąją min.) trečiąjį „Aston Villa“ įvartį įmušė Johnas McGinnas. Iki pertraukos aikštelės šeimininkai savo varžovus nubaudė dar vienu tiksliu smūgiu – 39-ąją min. trečiąjį kartą dvikovoje pasižymėjo O.Watkinsas.

Po pertraukos „Aston Villa“ nemažino apsukų. 55-ąją min. penktąjį klubo įvartį pelnė Rossas Barkley. 60-ąją minutę rezultatą sušvelnino antrą kartą pasižymėjęs M.Salahas.

Šeštasis aikštelės šeimininkų įvartis įkrito 66-ąją min., jo autorius – Jackas Grealishas. 75-ąją minutę jis dar kartą nuginklavo varžovų vartininką.

„Aston Villa“ sutriuškino savo varžovus 7:2 bei Anglijos „Premier“ lygoje vis dar žygiuoja be pralaimėjimų.

Kiti sekmadienį vykusių rungtynių rezultatai.

„Leicester“ – „West Ham“ 0:3 (0:2)

„Southampton“ – „West Brom“ 2:0 (1:0)

„Arsenal“ – „Sheffield United“ 2:1 (0:0)

„Wolves“ – „Fulham“ 1:0 (0:0)

„Manchester United“ – „Tottenham Hotspur“ 1:6 (1:4).