Čempionų lyga: „Barcelona“ triumfas Turine ir varžovus sutraiškęs „Manchester United“

Trečiadienį baigėsi antrasis UEFA Čempionų lygos turas.

Lionelis Messi įmušė 11-os metrų baudinį.<br>Scanpix nuotr.

2020-10-28 21:55, atnaujinta 2020-10-29 00:10

Rungtynių maratoną užbaigė 12 komandų, kurios santykius aiškinosi E, F, G ir H grupėse.

E pogrupyje „Sevilla“ komanda namuose 1:0 (0:0) įveikė „Renes“ ekipą. Vienintelį dvikovos įvartį 56-ąją min. įmušė Luukas de Jongas.

F grupėje Dortmundo „Borussia“ savo aikštelė 2:0 (0:0) įveikė su Sankt Peterburgo „Zenit“ futbolininkus.

77-ąją min. 11-os metrų baudinį realizavo Jadonas Sancho, 91-ąją min. rezultatą padvigubino Erligas Haalandas.

Tuo tarpu „Brugge“ ir Romos „Lazio“ vienuolikės išsiskyrė taikiai 1:1 (1:1).

Svečius į priekį 14-ąją min. išvedė Joaquinas Correa.

Tačiau rezultatą dar pirmajame kėlinyje išlygino 11-os metrų baudinį įmušęs Hansas Vanakenas.

G pogrupyje ietis surėmė be koronavirusu užsikrėtusio Cristiano Ronaldo likusi Turino „Juventus“ ir „Barcelona“.

Katalonijos ekipa šventė pergalę 2:0 (1:0). Pirmojo dvikovos įvarčio autoriumi tapo Ousmane'as Dembele.

85-ąją min. „Juventus“ žaidėjas Merihas Demiralis užsidirbo antrąją geltoną kortelę, o katalonai savo rezultatą padvigubino per teisėjo pridėtą laiką. Nuo 11-os metrų žymos varžovų vartininką nuginklavo Lionelis Messi.

Tuo pat metu Vengrijoje grūmėsi Budapešto „Ferencvaros“ ir Kijevo „Dynamo“ ekipos. Komandos akistatą baigė lygiu rezultatu 2:2 (2:0).

Svečiai abu savo įvarčius įmušė pirmajame kėlinyje. 28-ąją min. nuo 11-os metrų žymos pasižymėjo Viktoras Tsygankovas, o 41-ąją min. pranašumą padvigubino Carlosas De Pena.

Vengrijos klubas nuo 86-osios min. žaidė daugumoje, o išlyginamąjį įvartį 90-ąją min. pelnė Franckas Boli.

H grupėje antrąją pergalę Čempionų lygoje iškovojo „Manchester United“ klubas, kuris 5:0 (1:0) sutriuškino „Leipzig“ ekipą.

Pirmąjį dvikovos įvartį 21-ąją min. įmušė Masonas Greenwoodas. Po pertraukos dar tris pridėjo Marcusas Rashfordas, 86-ąją min. pasižymėjo Anthony Martialis.

Rezultatai:

E grupė:

„Sevilla“ –„Renes“ 1:0 (0:0). Luukas de Jongas (56 min.).

F grupė:

Dortmundo „Borussia“ – Sankt Peterburgo „Zenit“ 2:0. (0:0). Jadonas Sancho (77 min. po baudinio), Erligas Haalandas (91 min.).

„Brugge“ – Romos „Lazio“ 1:1 (1:1). Hansas Vanakenas (42 min. po baudinio)/Joaquinas Correa (14 min.).

G grupė:

Turino „Juventus“ – „Barcelona“ 0:2 (0:2). Ousmane'as Dembele (14 min.), Lionelis Messi (91 min. po baudinio).

Budapešto „Ferencvaros“ – Kijevo „Dynamo“ 2:2 (0:2). Tokmacas Nguenas (59 min.), Franckas Boli (90 min.)/Viktoras Tsygankovas (28 min. po baudinio), Carlosas De Pena (41 min.).

H grupė:

„Manchester United“ – „Leipzig“ 5:0 (1:0) Masonas Greenwoodas (21 min.), Marcusas Rashfordas (76 min., 78 min., 92 min.), Anthony Martialis (86 min.).

„Lietuva tiesiogiai“: iš kur paimti pinigų gynybai?