Lietuvos jaunimo futbolo rinktinę pažemino Kroatijos bendraamžiai

Lietuvos jaunimo U-21 rinktinė baigė pasirodymą atrankos turnyro 4-oje grupėje, patirdama skaudų pralaimėjimą rezultatu 0:7 bendraamžiams iš Kroatijos.

Lietuvos jaunimo futbolo rinktinę pažemino Kroatijos bendraamžiai.<br> LFF nuotr.

Nov 17, 2020, 10:36 PM, atnaujinta Nov 17, 2020, 11:35 PM

Rungtynių pradžioje lietuviai surengė porą grėsmingų atakų, o šalia vartų smūgiavo Ignas Kružikas ir Titas Milašius.

Kroatams pirmąkart pralaužti lietuvių gynybą pavyko 13-ąją minutę, pasižymėjus Dario Špikičiui, o paskiau persvarą iki trijų įvarčių padidino Petaras Musa ir Marinas Šverko.

Antroje rungtynių dalyje kroatai dominavo ir pelnė dar keturis įvarčius. Mūsiškiai rungtynes baigė dešimtyje, be teisėjo 72 minutę pašalinto Gyčio Paulausko. Svajūno Čyžo ir Edgaro Dubicko pastangos kėlinio pabaigoje pelnyti garbės įvartį nenusisekė.

Per 10 sužaistų rungtynių Donato Vencevičiaus treniruojama Lietuvos jaunimo rinktinė šioje grupėje iškovojo 3 pergales ir pelnė 1 lygiąsias.