„AC Milan“ jau nepralaimi 20 mačų iš eilės, o Z. Ibrahimovičius aplenkė C. Ronaldo

Italijos futbolo pirmenybėse dar vieną pergalę iškovojo „AC Milan“ ekipa, o komandos žvaigždė Zlatanas Ibrahimovičius pasižymėjo dviem įvarčiais. D. Bonera auklėtiniai išvykos rungtynėse sekmadienį 3:1 (1:0) nugalėjo „Napoli“ futbolininkus.

Z.Ibrahimovičius pirmauja Italijos čempionato snaiperių akistatose.

2020-11-23 00:26

Svečiai į priekį išsiveržė 20-ąją minutę po puikaus Z. Ibrahimovičiaus smūgio į vartus. Jis rezultatą padvigubino 54 minutę. Šeimininkams rezultatą sušvelninti pavyko 63-ąją minutę po D. Mertenso smūgio. Vis dėlto per pridėtą teisėjo laiką J. Hauge padėjo galutinį tašką.

Kitą vertus „Napoli“ rungtynes baigė mažumoje, kai 65-ąją minutę iš aikštės pašalintas T. Bakayoko.

39-erių Z.Ibrahimovičius per šią dvikovą jau pelnė 10-ąjį įvartį ir lenkia čempionate neoficialioje snaiperių dvikovoje Turino „Juventus“ žvaigždę portugalą Cristiano Ronaldo.

Jo sąskaitoje yra 8 įvarčiai. Zlatanas įmušė visuose šešiuose mačuose, kuriuose žaidė šiame sezone.

„AC Milan“ dar šiame sezone nepralaimėjo. Pastarąjį kartą Milano ekipa nusileido 1:2 „Genoa“ klubui kovo 8 dieną.

Sudėjus praėjusio ir šio sezono rezultatus „AC Milan“ jau nepralaimi 20 rungtynių – ji iškovojo 15 pergalių ir 5 kartus sužaidė lygiosiomis.