Čempionų lygoje – svarbi „Real“ pergalė ir „Liverpool“ kluptelėjimas namuose

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį baigėsi 4-ojo turo kovos. Nuo 22 valandos A, B, C ir D grupėse buvo sužaistos šešerios rungtynės.

Madrido komanda iškovojo svarbią pergalę išvykoje.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 25, 2020, 9:51 PM, atnaujinta Nov 25, 2020, 11:54 PM

A grupėje kelialapį į kitą etapą užsitikrino Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, kurie namuose 3:1 (1:0) įveikė „Salzburg“ komandą iš Austrijos.

Baigiantis pirmajame kėliniui bavarų klubų įvarčių sąskaitą atidarė lenkas Robertas Lewandowskis, o vos tik prasidėjus antrajam kėliniui rezultatą padvigubino Kingsley Comanas. Nors vėliau „Bayern“ liko žaisti mažumoje, tačiau tai nesutrukdė pradėti varžovų triuškinimo.'

Tiesa, „Salzburg“ po kelių minučių sugebėjo pelnyti paguodos įvartį.

Kitoje grupės dvikovoje Madrido „Atletico“ savo tvirtovėje su Maskvos „Lokomotiv“ komanda sužaidė lygiosiomis 0:0 (0:0).

B grupėje laukė itin intriguojanti dvikova. Italijoje susitiko Milano „Inter“ ir Madrido „Real“ klubai.. Abiem ekipoms buvo reikalinga tik pergalė, o ją 2:0 (1:0) iškovojo Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai. Trys taškai „Real“ klubui leido pakilti į antrąją B grupės turnyro lentelės vietą. Tuo tarpu „Inter' atsidūrė itin sudėtingoje situacijoje ir per likusius du turus juos išgelbėti gali tik dvi pergalės.

„Real“ rungtynes pradėjo puikiai, o Edenas Hazardas 7-ąją minutę smūgiai tiksliai nuo 11 metrų žymos. Vėliau „Inter“ futbolininkas Arturo Vidalis 33-ąją minutę buvo pašalintas iš aikštės, o po „Real“ po pertraukos padvigubino rezultatą.

C grupėje „Marseille“ futbolininkai namuose 0:2 (0:1) pralaimėjo „Porto“ komandai.

Kiek anksčiau šioje grupėje pergalę iškovojo „Manchester City“ klubas ir užsitikrino kelialapį į Čempionų lygos aštuntfinalį.

D grupėje „Liverpool“ komanda namuose kiek netikėtai 0:2 (0:0) pralaimėjo „Atalanta“ futbolininkams. Jurgeno Kloppo auklėtiniai paleido progą iškovoti vietą kitame etape ir dėl bilieto į aštuntfinalį teks dar pakovoti.

Svečiai „Liverpool“ nubaudė penkių minučių atkarpoje antrajame kėlinyje, kuomet pasižymėjo du kartus.

Tuo tarpu kitoje grupės dvikovoje „Ajax“ 3:1 (0:0) įveikė „Midtjylland“ komandą.

Šeimininkai pirmuosius du įvarčius po pertraukos pelnė 3 minučių bėgyje.