„Manchester City“ užsitikrino kelialapį į kitą Čempionų lygos etapą

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje prasitęsė ketvirtasais turas. Nuo 19 val. 55 min. B ir C grupėse buvo sužaistos dvejos rungtynės.

P.Guardiolos auklėtiniai iškovojo pergalę Graikijoje.<br> Zumapress/Scanpix nuotr.

Nov 25, 2020, 7:54 PM, atnaujinta Nov 25, 2020, 9:48 PM

B grupėje Menchengladbacho „Borussia“ namuose priėmė Donecko „Šachtar“ futbolininkus ir šiuos be gailesčio sutriuškino 4:0 (3:0).

Pergalė Vokietijos klubui leido dar labiau sustiprinti pozicijas pirmoje vietoje, už nugaros paliekant Madrido „Real“ bei Milano „Inter“ klubus.

„Borussia“ šiose rungtynėse reikalus išsprendė dar iki pertraukos ir vien per pirmąjį kėlinį varžovų vartininką nuginklavo tris kartus.

C grupėje Pepo Guardiolos auklėtiniai viešėjo Graikijoje, kur minimaliu skirtumu 1:0 (1:0) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ komandą.

Manchester City“ per tris pirmuosius turus iškovojo maksimalų taškų skaičių, tad ši pergalė jiems leido užsitikrinti vietą kitame Čempionų lygos etape.

Vienintelio įvarčio autoriumi pirmajame kėlinyje tapo Philas Fodenas.