Po nesėkmės Čempionų lygoje „Liverpool“ gavo antausį ir vietos čempionate

Šeštadienį vykusiose 10-ojo turo Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Liverpool“ ekipa išvykoje 1:1 (0:0) sužaidė lygiosiomis su „Brighton“ vienuolike.

„Liverpool“ sužaidė lygiosiomis. <br>Scanpix nuotr.

Nov 28, 2020, 4:28 PM

Aikštelės šeimininkai turėjo puikią galimybę pasižymėti pirmieji, tačiau Nealo Maupay smūgiuotas 11-os metrų baudinys skriejo pro šalį.

34-ąją min. varžovų vartininką nuginklavo „Liverpool“ žaidėjas Mohamedas Salahas, tačiau po vaizdo peržiūros įvartis nebuvo įskaitytas – egiptietis jį įmušė būdamas nuošalėje.

Visgi 60-ąją min. svečius taikliu smūgiu į priekį švedė Diogo Jota.

84-ąją min. kamuolį į „Brighton“ vartus pasiuntė Sadio Mane, tačiau jo, kaip ir M.Salaho, įvartis dėl pažeistos nuošalės taisyklės nebuvo įskaitytas.

Dvikovos pabaigoje aikštelės šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą, kai 11-os metrų baudinį trečiąją antrojo kėlinio pridėto laiko minutę realizavo Pascalis Grossas.

Lrytas.lt primena, kad trečiadienį Jurgeno Kloppo aukėtiniai savo aikštelėje nusileido „Atalanta“ futbolininkams 0:2.