„Manchester United“ klubas pasivijo lyderį „Liverpool“

Anglijos futbolo čempionate „Manchester United“ ekipa iškovojo pergalę bei pasivijo pirmenybių lyderį „Liverpool“ – abu klubai turi po 33 taškus. Mančesterio atstovai 17-ojo turo mače penktadienį namuose 2:1 (1:0) palaužė Birmingamo „Aston Villa“ futbolininkus.

„Manchester United“ ekipa įveikė „Aston Villa“<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

2021-01-02 00:20, atnaujinta 2021-01-02 00:22

Pirmieji į priekį 40-ąją minutę išsiveržė šeimininkai, po A. Martialio tikslaus smūgio, tačiau jau antrame kėlinyje 58-ąją minutę Birmingamo žaidėjas B. Traore išlygino rezultatą.

Lygus rezultatas buvo neilgai: jau 61-ąją minutę „Manchester United“ po B. Fernandeso tiksliai realizuoto 11 metrų baudinio išsiveržė į priekį 2:1.

Mačo pabaigoje svečiai tiesiog užgulė mančesteriečių vartus, bet išplėšti lygiųjų nesugebėjo