„Milan“ patyrė pirmąją nesėkmę – ją įveikė „Juventus“

Italijos futbolo čempionate pirmąjį sezono pralaimėjimą trečiadienį patyrė vienvaldžiu lyderiu kol kas esantis „Milan“ klubas. S. Pioli auklėtiniai 1:3 (1:1) nusileido Turino „Juventus“ futbolininkams.

„Juventus“ įveikė „Milan“.<br> Zuma Press/Scanpix.com nuotr.

2021-01-07 08:28, atnaujinta 2021-01-07 13:30

Svečiai į priekį išsiveržė 18-ąją rungtynių minutę po F. Chiesa įvarčio, tačiau dar baigiantis pirmam kėliniui – 41-ąją minutę rezultatą išlygino D. Calabria.

Antrame kėlinyje pasižymėjo tik Turino atstovai – pradžioje 62-ąją rungtynių minutę po F. Chiesa išvedė savo ekipą į priekį, o 76-ąją minutę tašką padėjo W. McKennie.

Tai buvo antroji „Juventus“ pergalė iš eilės Italijos pirmenybėse, kuri padėjo komandai šoktelėti su 30 taškų į ketvirtąją vietą. „Milan“ su 37 taškais yra pirmas ir vienu tašku lenkia Milano „Inter“.