„Chelsea“ ilgai kankinosi prieš dešimtyje žaidusį „Fulham“, bet laimėjo

Londono „Chelsea“ šiaip ne taip šeštadienį neprarado trijų taškų. Franko Lampardo auklėtiniai išvykoje 1:0 (0:0) palaužė daugiau nei pusę rungtynių mažumoje žaidusią Londono „Fulham“ ekipą.

„Chelsea“ ekipa palaužė „Fulham“.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jan 16, 2021, 11:26 PM, atnaujinta Jan 16, 2021, 11:28 PM

Šeimininkų situacija gerokai komplikavosi 44-ąją minutę, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Antonee'as Robinsonas.

„Chelsea“ 78-ąją minutę sugebėjo pralaužti „Fulham“ gynybą, o pasižymėjo Masonas Mountas.

„Žinoma, laimėti labai malonu. Tai nebuvo paprastas darbas, žinant, kad esame ne pačios geriausios sportinės formos. Bet tą padaryti privalėjome. Mums „Fulham“ apsunkimo gyvenimą.

Mes kontroliavome mačą, tačiau ir prieš 10 žaidėjų kovoti nelengva – juk reikia, kad kamuolys greitai judėtų, turi į puolimą pajungti visus ir viską.

Turėjau nuojautą, kad vis tiek įmušime, nes spaudimas buvo pastovus. M.Mountas turi daugiua mušti įvarčių ir aš reikalau to to iš jo“, – kalbėjo „Chelsea“ strategas.