Madrido „Real“ vejasi lyderius

Ispanijos futbolo pirmenybėse sekmadienį trečiąją iš eilės pergalę iškovojo Madrido „Real“ ekipa. Z.Zidane’o auklėtiniai puikiai sužaidė pirmąjį kėlinį, pelnė du įvarčius ir namuose 2:0 (2:0) nugalėjo „Valencia“.

K.Benzema įmušė vieną įvartį.<br>Scanpix nuotr.

Feb 14, 2021, 11:56 PM

12-ąją rungtynių minutę K.Benzema pelnė įvartį, o rezultatą 42 min. padvigubino T.Krossas. Madrido ekipa galėjo pasiekti ir triuškinamą rezultatą, tačiau F.Mendy įvartis 61-ąją minutę po VAR peržiūros nebuvo įskaitytas.

Tai buvo trečioji „Real“ pergalė Ispanijos futbolo pirmenybėse iš eilės. „Real“ iki 5 taškų sumažino atsilikimą nuo turnyrinės lentelės lyderės Madrido „Atletico“ komandos.