„Liverpool“ per 4 minutes palaužė „Leipzig“ ir žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį

UEFA Čempionų lygos antrame aštuntfinalio serijos mače trečiadienį savo dvikovą žaidė prieš metus šias varžybas laimėjusi anglų „Liverpool“ ir vokiečių „Leipzig“. Vokietijos komandos laukė itin sunkus iššūkis – šis klubas pirmojoje dvikovoje namie „Liverpool“ nusileido 0:2 ir svajojo apie revanšą Anglijoje. Tačiau pergalė buvo šeimininkų pusėje 2:0 (0:0).

M.Salah pelnė įvartį ir „Liverpool“ pateko į Čempionų lygos ketvirtfinalį.<br> AFP/Svanpix.com nuotr.
„Liverpool“ prasimušė į Čempionų lygos ketvirtfinalį.<br>Scanpix nuotr.

Mar 10, 2021, 10:05 PM, atnaujinta Mar 11, 2021, 12:20 AM

Jei Čempionų lygoje Liverpulio komanda dar pergalių kelią nebuvo užmiršusi, tai šalies čempionate žaidžia ne iki sėkmingai.

Anglijos „Premier“ lygoje po pralaimėjimo 0:1 vienam iš autsaiderių „Fulham“ klubui „Liverpool“ nugarmėjo į aštuntąją vietą.

Liverpulio atstovai savo aikštėje nebuvo laimėję šešias dvikovas iš eilės.

Tuo tarpu „Leipzig“ Vokietijos pirmenybėse atrodo solidžiai ir žengia antras.

Tačiau šįkart „Liverpool“ susitvarkė su svečiais ir žengė dar vieną žingsnį Čempionų lygos taurės link. Per pirmą kėlinį šeimininkai turėjo begalę galimybių pasižymėti, tačiau netaiklūs smūgiai lėmė, jog „Leipzig“ pirmą kėlinį savo vartus išlaikė sausus.

Vis dėlto antrame Mohamedas Salah 70-ąją minutę išvedė taikliu smūgiu į priekį, o po 4 minučių rezultatą padvigubino Sadio Mane.

Po šio įvarčio tapo aišku, jog vokiečiai per likusias 16 minučių vargiai ar įmuš 5 įvarčius ir akistata tapo kur kas ramesnė.

Gyvai: Leading the change in sustainable business