Į lyderių ketvertą besikabinantis „Liverpool“ tapo varžovų vartininko dramos liudininku

Anglijos futbolo čempionate praėjusio sezono čempionas „Liverpool“ atgaivino viltis prasibrauti į lyderių ketvertą, kai svečiuose 1:0 įveikė „Wolverhampton Wanderers“ ekipą ir pakilo į 6-ąją vietą, surinkęs 46 taškus po 29 rungtynių.

Gynėjas nokautavo vartininką R.Ptricio.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Mar 16, 2021, 8:00 AM

Nuo ketvirtąją vietą užimančios Londono „Chelsea“ ekipos čempionus skiria 5 taškai.

Pergalingą įvartį 45+2 min. pelnė portugalas Diogo Jota.

Antrojo kėlinio pabaigoje labai nepasiekė „Wolverhampton“ vartus ginančiam jo tautiečiui Rui Patricio. Jis gavo smūgį keliu į galvą nuo savo ekipos gynėjo Conoro Coady ir susmuko prie vartų.

Vartininkas ant vejos pragulėjo daugiau nei 10 minučių ir aikštę paliko ant neštuvų, o rungtynės truko net 108 minutes.