„Bayern“ pakartojo klubo rekordą ir tiesiu taikiniu žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį

UEFA Čempionų lygoje po trijų savaičių ir vėl santykius aiškinosi Vokietijos grandas Miuncheno „Bayern“ su Romos „Lazio“, tačiau antrasis aštuntfinalio serijos mačas tapo tik formalumas. Vokietijos čempionas Romoje net 4:1 įveikė italų atstovus ir mažai kas tikėjo, kad „Bayern“ praleis namie 4 įvarčius be atsako. Sensacijos jokios neįvyko ir „Bayern“ laimėjo 2:1 (1:0).

Robertas Lewandowskis.<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.
„Bayern“ įveikė „Lazio“ ekipą išvykoje.<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

Mar 17, 2021, 9:49 PM, atnaujinta Mar 18, 2021, 12:28 AM

Jau pirmojo kėlinio 33-iąją minutę vienas rezultatyviausių turnyro žaidėjų Robertas Lewandowskis nuo 11 metrų žymos išvedė vokiečius į priekį, o antrojo kėlinio 73 min. Ericas Maximas Choupo-Motingas padvigubino rezultatą.

Tai buvo 1000-asis klubo įvartis tarptautiniuose turnyruose.

Po devynių minučių prestižo įvartį „Lazio“ ekipai pelnė Marco Parolo.

Nors vokiečiai buvo ramūs prieš šią dvikovą. vis dėlto mūšyje su Romos komanda jie buvo motyvuoti laimėti.

Galima sakyti, kad „Bayern“ jau po pirmojo aštuntfinalio mačo galėjo kalbėti apie turnyro ketvirtfinalį: UEFA statistika byloja, kad per visą Čempionų lygos turnyrą 88 komandos, kurios varžovus šiame etape nugalėjo 3 įvarčių skirtumu, pateko į kitą etapą. Nė viena komanda neprarado turėtos persvaros.

„Lazio“ ekipa pirmą kartą žaidė Miunchene ir ta pati statistika ir vėl buvo labai jau nepalanki italams – nė viena iš 21 komandos, kuri pirmą kartą kovojo „Bayern“ tvirtovėje, nebuvo nugalėjusi šeimininkų ir tik vienas klubas namo išvyko turėdamas lygiąsias.

Po pergalės namie „Bayern“ Europos klubiniuose turnyruose jau nepralaimi 19 mačų iš eilės. Tad Miuncheno atstovai Čempionų lygoje namie pakartojo geriausią klubo rezultatą, kurį parodė 2001 metų kovo – 2002-ųjų balandžio mėnesiais.

Tada nepralaimėtų mačų serija taip pat siekė 19 akistatų. Tad „Bayern“ turi galimybę tą rekordą pagerinti.