Po raudonos kortelės užsivedę „Bayern“ futbolininkai sutriuškino „Stuttgart“ ekipą

Šeštadienį Vokietijos „Bundesliga“ čempionate žaidžiamos 26-ojo turo rungtynės. Miuncheno „Bayern“ namie 4:0 sutriuškino „Stuttgart“ futbolininkus.

R.Lewandowskis.<br> AP/Scanpix nuotr.

Mar 20, 2021, 6:23 PM, atnaujinta Mar 21, 2021, 8:44 AM

Miuncheno komandoje jau 14-ąją žaidimo minutę raudona kortele buvo nubaustas Alphonso Daviesas.

Tačiau tai tik supykdė Bavarijos futbolininkus. Dar pirmajame kėlinyje po nuobaudos jie sumušė visus keturis rungtynių įvarčius į „Stuttgart“ vartus.

Praėjus vos 3 min., kai buvo i6vartyas A.Daviesas, pirmąjį įvartį pelnė Robertas Lewandowski. 22 min. dar vieną įvartį pridėjo Serge'as Gnabry. O 23-ąją ir 39-ąją minutėmis dar du įvarčius pelnė Robertas Lewandowskis.

Tai buvo ketvirto iš eilės „Bayern“ pergalė Vokietijos čempionate. Šiuo metu su 61 tašku jie užima pirmąją turnyrinės lentelės vietą.