UEFA Čempionų lyga: „Liverpool“ vargai Madride ir „City“ išsigelbėjimas paskutinę minutę

Antradienį startavo UEFA čempionų lygos ketvirtfinalių kovos. Pirmąjį žingsnį link stipriausiųjų turnyro ketverto žengė Madrido „Real“ futbolininkai. Ispanijos čempionai namuose 3:1 (2:0) nugalėjo „Liverpool“ vienuolikę, tuo tarpu „Manchester City“ savo aikštėje 2:1 (1:0) palaužė Dortmundo „Borussia“ ekipą.

Mančesterio klubas išsigelbėjo paskutinę dvikovos minutę.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 6, 2021, 9:55 PM, atnaujinta Apr 7, 2021, 12:32 AM

Ispanijos sostinėje karališkasis klubas varžovus į ankstyvą nokdauną pasiuntė dar pirmajame kėlinyje. „Real“ į priekį 27-ąją min. taikliu smūgiu po Toni Krooso perdavimo į priekį išvedė Viniciusas Junioras.

Po devynių minučių (36-ąją min.) aikštės šeimininkų pranašumą padvigubino varžovų klaida gynyboje pasinaudojęs Marco Asensio.

Po pertraukos „Liverpool“ žaidimas suaktyvėjo. Anglijos čempionai neketino nuleisti rankų ir sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojęs Mohamedas Salahas 51-ąją min. sušvelnino svečių atsilikimą.

Atkutusius „raudonuosius“ nuramino dar kartą apie save priminęs V.Junioras. 65-ąją min. jis dar kartą nuginklavo varžovų vartininką ir vėl atstatė dviejų įvarčių pranašumą – 3:1.

Tuo tarpu Mančesteryje taiklių smūgių kraitis buvo kiek kuklesnis. Pirmąjį dvikovos įvartį 19-ąją min. įmušė aikštės šeimininkus į priekį išvedęs Kevinas De Bruyne.

Didžiąją dalį dvikovos savo taisykles diktavusi „City“ itin skaudų antausį gavo 84-ąją min., kai skaičius švieslentėje sulygino Marco Reusas.

Dvikovos pabaigoje nesuskydę aikštelės šeimininkai dar kartą į priekį įsiveržė paskutinę antrojo kėlinio pagrindinio laiko minutę.

„Manchester City“ ekipoje taikliu smūgiu pasižymėjo Philas Fodenas.

Atsakomosios abiejų porų dvikovos bus žaidžiamos balandžio 14 dieną.