Po pralaimėjimo Miunchene Th. Mulleris pasiuntė žinutę varžovams: „Galėjome laimėti 6:3“

UEFA Čempionų lygos titulą ginanti Miuncheno „Bayern“ ekipa pralaimėjimu pradėjo ketvirtfinalio kovas. Vokietijos klubas namuose 2:3 (1:2) turėjo pripažinti „Paris Saint Germain“ (PSG) futbolininkų pranašumą.

Th.Mulleris apgailestavo dėl neišnaudotų progų.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2021-04-08 08:39

Svečiai iš Prancūzijos varžovus į ankstyvą nokdauną pasiuntė dar pirmajame kėlinyje, kai po taiklių Kyliano Mbappe ir Marquinhoso smūgių PSG po pirmojo pusvalandžio pirmavo 2:0.

Prieš pertrauką skirtumą sušvelnino Maximas Choupo-Motingas, o 60-ąją min. skaičius švieslentėje sulygino Thomas Mulleris.

Atkutusių vokiečių ambicijos stiprų ir nemalonų smūgį teko patirti 68-ąją min., kai dar kartą pasižymėjęs K.Mbappe vėl išvedė PSG į priekį.

Be savo įvarčių mašinos Roberto Lewandowskio rungtyniavusi „Bayern“ itin šlubavo su progų realizacijomis.

Ne vieną pavojingą ataką prie varžovų vartų surengę bavarai Keylorą Navasą nuginklavo vos du kartus. Iš viso „Bayern“ atliko net 12 smūgių į vartų plotą.

Apie sėkmės puolime trūkumą užsiminė ir vienas iš Miuncheno klubo lyderių Th.Mulleris.

„Mums reikia mušti daugiau įvarčių. Žinoma, galėjome laimėti 6:3 ir niekam nebūtų kilę abejonių. Progų pasižymėti turėjome daug, tačiau niekaip nepavyko pelnyti įvarčių. Jei būtume parodę žudiko instinktą, viskas galėjo pakrypti kita linkme.

Paryžiuje turėsime sėkmingiau išnaudoti gautas galimybes ir stengtis taip pat aktyviai žaisti puolime. Tada galėsime pakovoti dėl vietos pusfinalyje“, – samprotavo 31-erių vokietis.

Po dvikovos paaiškėjo, kad atsakomosiose „Bayern“ ir PSG rungtynėse Paryžiuje vis dar negalės rungtyniauti bavarų ekipos lyderis R.Lewnadowskis.

Vis dėlto net ir be jo Miuncheno klubas yra nusiteikęs mesti rimtą iššūkį savo varžovams.

Antroji ketvirtfinalio akistata Prancūzijoje įvyks balandžio 13 dieną.

„Lietuva tiesiogiai“: prezidentiniai debatai ar parodija?