„El Clasico“ mūšyje pergalę iškovojo Madrido „Real“

Šeštadienį Ispanijos „Primera“ 30-ajame ture futbolo sirgaliai išvydo garsųjį „El Clasico“ mūšį. Susitikime Madrido „Real“ namuose 2:1 (2:0) įveikė „Barcelona“ ekipą.

„El Clasico“ pergalę iškovojo“Real“.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 10, 2021, 11:57 PM, atnaujinta Apr 11, 2021, 12:11 AM

Rungtynių metu Madride pliaupė ypač stiprus lietus dėl kurio žaidėjai jautė akivaizdų diskomfortą.

Jau rungtynių pradžioje į priekį išsiveržė šeimininkai. 13-ąją susitikimo minutę Lucaso Vazquezo perdavimą įspūdingai kulnu į vartus nukreipė puolėjas Karimas Benzema.

Karališkojo klubo persvarą 28-ąją minutę padvigubino Toni Kroosas. Po standartinės situacijos vokiečio smūgiuotas kamuolys atšoko nuo svečių gynėjo Sergino Desto ir prabrėžęs Jordi Albos galvą įkrito į vartus.

Antrojoje rungtynių pusėje Katalonijos futbolininkai nepasidavė. 60-ąją minutę „Barcelona“ gretose įvartį pelnė Oscaras Mingueza. Jaunasis gynėjas įmušė po skerso J.Albos perdavimo ir sumažino deficitą iki vieno įvarčio.

Visgi per likusį laiką Ronaldo Koemano treniruojamai ekipai rezultato išlyginti nepavyko. „Barsai“ nepadėjo net ir tai, jog 90-ąją minutę „Real“ atraminis saugas Casemiro prieš save išvydo raudoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės, todėl turėjo pripažinti pralaimėjimą.

Po šių rungtynių Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai su 66 taškais susilygino su Madrido „Atletico“ futbolininkais ir dėl pelnytų ir praleistų įvarčio santykio yra pirmi. Tiesa, pastarieji yra sužaidę vienu maču mažiau.

„Barcelona“ su 65 taškais nukrito į trečiąją poziciją.