„Liverpool“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Aston Villa“ komandą

Šeštadienį Anglijos futbolo čempionato 32-ojo turo rungtynėse „Liverpool“ namuose 2:1 palaužė „Aston Villa“ futbolininkus

„Liverpool“ palaužė „Aston Villa“.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 10, 2021, 7:03 PM

Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, kai 43-ąją minutę įvartį pelnė Olie Watkinsas.

Kėliniui dar nesibaigus, per pridėtą teisėjo laiką – 45-ąją minutę – atrodė, jog rezultatą išlygino Firmino. Vis dėlto, po peržiūros įvartis buvo atšauktas. Teisėjo sprendimu nuošalėje atsidūrė Digo Jota.

Antrajame kėlinyje Liverpulio futbolininkams pavyko išlyginti rezultatą. 57-ąją minutę įvartį pelnė puolėjas Mohamedas Salah. Egiptietis įmušdamas nutraukė vieną keisčiausių sezono serijų. Tai buvo tik pirmasis raudonųjų įvartis šiame sezone iš atviro žaidimo namuose.

Visgi rungtynes „Liverpool“ laimėjo tik pačioje pabaigoje. 90-ąją minutę įspūdingą įvartį įmušė Trentas Alexanderis-Arnoldas.

Po šių rungtynių Jurgeno Kloppo auklėtiniai grįžo į pergalių kelią po to, kai antradienį Čempionų lygos ketvirtfinalyje 3:1 nusileido Madrido „Real“ ekipai.

„Liverpool“ „Premier“ lygoje po šios pergalės pakilo į ketvirtąją vietą.