Anglijos „Premier“ lyga: mažumoje likusi „West Ham“ nesugebėjo atsitiesti prieš „Newcastle“

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje 32-ojo turo rungtynėse „Newcastle United“ futbolininkai namie 3:2 (2:0) įveikė Londono „West Ham United“ ekipą.

„Newcastle United“ įveikė „West Ham United“.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 17, 2021, 4:49 PM, atnaujinta Apr 18, 2021, 12:24 AM

Ypač apmaudų įvartį „West Ham“ įsimušė praleido 36-ąją minutę. Po klaidos dar bandydamas išgelbėti situaciją į savo vartus kamuolį nukreipė Issa Diopas.

Tačiau praleistas įvartis nebuvo pabaiga – geltoną kortelę pačioje rungtynių pradžioje gavęs Craigas Dawsonas praleisto įvarčio situacijos metu prasižengė ir vėl, todėl prieš savę išvydo ir antrąją geltoną kortelę, todėl buvo išvarytas iš aikštės.

Kėliniui nesibaigus mažumoje likusių Londono futbolininkų pproblemos nesibaigė. 41-ąją minutę apmaudžiai po kampinio prie savo vartų kamuolio nesugraibęs Lukašas Fabianskis pamušė kamuolį tiesiai po brazilo Joelintono kojomis, kuris įmušė įvartį.

Nors ir sužaidė ypač apmaudžią pirmąją rungtynių dalį, ,,West Ham" nepasidavė. 73-ąją minutę ir šį kartą į priešininkų vartus įvartį įmušė Issa Diopas, o 80-ąją minutę po pražangos 11 m. baudinį realizavo Jessie Lingardas ir rezultatas tapo lygus.

Vis dėlto, susitikimo pabaigoje - 83-ąją min. savo ekipą išgelbėjo Joe Willockas.

„Newcastle“ po šios pergalės pakilo į 15-ąją „Premier“ lygos vietą.

„West Ham“ lieka 4-oje turnyrinės lentelės vietoje.