Vokietijos čempionatas: Miuncheno „Bayern“ susitvarkė su „Wolfsburg“ Visi rezultatai

Vokietijos futbolo čempionate 29-ojo turo rungtynėse Miuncheno „Bayern“ šeštadienį išvykoje 3:2 (3:1) palaužė „Wolfsburg“ futbolininkus.

Miuncheno „Bayern“.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 17, 2021, 6:32 PM, atnaujinta Apr 17, 2021, 9:35 PM

Pirmajame kėlinyje krito net keturi įvarčiai.

Titulą ginantis „Bayern“ dvikovoje išsiveržė jau 15-ąją minute po jaunojo Jamalo Musialo įvarčio. O jau po 9-ių minučių persvarą padvigubino Erico Choupo-Motingas.

Šeimininkams 35-ąją minutę pavyko atsakyti įvarčiu, kai tarp štangų kamuolį pasiuntė Woutas Weghorstas. Tačiau jau po dviejų minučių Miuncheno futbolininkai atsakė tuo pačiu, kai jau antrąjį savo įvartį pelnė J.Musala.

Antrajame kėlinyje „Wolfsburg“ vis dar bandė kabintis į rungtynes. 54-ąją minutę į vartus pataikė Maximilianas Phillipas, bet visiškai pasivyti nepavyko ir turėjo pripa-inti pralaimėjimą.

Į savo sąskaitą 3 taškus įsirašę Vokietijos čempionai pirmenybėse su 65 taškais rikiuojasi pirmoje pozicijoje.

„Wolfsburg“ su 54 taškais yra trečioje vietoje.