Į pirmąją vietą įsikibusi „Sūduva“ pratęsė pergalių seriją iki septynių

Praėjusio sezono Lietuvos futbolo A lygos vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ iškovojo septintąją pergalę iš eilės. Victoro Basadre kariauna namuose antradienį 3:1 (3:0) nugalėjo du skirtingus kėlinius sužaidusią Alytaus „Dainavą“.

V.Basadre auklėtiniai tęsia pergalių seriją.<br>V.Kuralavičiaus nuotr.

Apr 20, 2021, 9:06 PM, atnaujinta Apr 20, 2021, 9:11 PM

Sūduviečiai savo darbą atliko per pirmąsias dvikovos minutes: 3-iąją minutę šeštą įvartį šiame sezone pelnė rezultatyviausias turnyro žaidėjas Kule Mbombo, o dar po 3 minučių pasižymėjo Serge'as Nyuiadzi, kuriam tai buvo pirmasis taiklus smūgis su „Sūduvos“ marškinėliais A lygoje.

Maža to, 13-ąją minutę įvarčiu džiaugėsi ir patyręs vidurio gynėjas Aleksandras Živanovičius.

Marijampolės klubas toliau dominavo bei galėjo pasižymėti ketvirtą kartą – galima išskirti progą, kai į virpstą smūgiavo Romainas Habranas.

Paskutinis dvikovos pusvalandis „Sūduvai“ nebuvo toks lengvas: 74-ąją minutę pirmąjį taiklų smūgį „Optibet A lygoje“ atliko Cyrille'as Tchayi Tchamba, taip pat gero šanso neišnaudojo po keitimo aikštėje pasirodęs Danilas Makejevas.

Jaunesniems žaidėjams davęs pasireikšti V. Basadre nenusivylė – po kariauna savo sąskaitoje po 8 mačų turi 21 tašką ir pirmauja turnyro lentelėje.