„Aston Villa“ įvartis 21-ąją sek. neišgelbėjo nuo nesėkmės prieš „Manchester City“

Trečiadienį sužaistos dvejos Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Nelengvą pergalę išvykoje iškovojo pirmenybių lyderis „Manchester City“ klubas, kuris 2:1 (2:1) palaužė Birmingamo „Aston Villa“.

„Manchester City“ ir „Aston Villa“ dvikova.

2021-04-22 00:31

Vos tik prasidėjus rungtynėms 21-ąją sekundę po labai greitos kelių perdavimų atakos pasižymėjo šeimininkų žaidėjas Johnas McGinnas.

„City“ rezultatą išlygino 22-ąją minutę, kai įvartį pelnė Philas Fodenas, o 40-ąją minutę svečius į priekį išvedė Rodri.

Baigiantis kėliniui raudoną kortelę gavo Johnas Stonesas, tačiau tuomet itin emocionaliai situaciją kritikuoti ėmėsi Pepe Guardiola, o peržiūrėjus VAR sistemą ji buvo panaikinta, palikus geltoną kortelę.

Tuo tarpu „Aston Vila“ neteko vieno žaidėjo, nes už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas Matty Cashas.

Kitose rungtynėse pergalę namuose rezultatu 2:1 (0:1) iškovojo Londono „Tottenham“ ekipa, kuri palaužė „Southampton“ futbolininkus.