„Juventus“ mažina atsilikimą nuo dviejų Milano komandų

Italijos futbolo čempionate trečiadienį sužaistos septynerios rungtynės. Pergalę namuose iškovojo Turino „Juventus“ futbolininkai, kurie 3:1 (1:1) nugalėjo „Parma“ ekipą.

„Juventus“ mažina atsilikimą nuo lyderių dviejų Milano klubų.<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

Apr 22, 2021, 12:52 AM

Nors pirmieji įvartį pelnė svečiai, o pasižymėjo 25-ąją minutę Gastonas Brugmanas, šeimininkai rezultatą išlygino 43-ąją minutę po Alexo Sandro įvarčio.

Antrojo kėlinio pradžioje – 47 min. dar kartą pasižymėjo Alexas Sandro ir rezultatas tapo 2:1.

Galutinį tašką 68-ąją minutę padėjo Matthjis de Lightas.

Milano „Inter“ klubas trečiadienį jau antroje dvikovoje iš eilės praranda taškus, šįkart nesugebėjęs įveikti „Spezia“ ekipos ir sužaidęs 1:1 (1:1)

Šeimininkai į priekį išsiveržė 12-ąją minutę po Diego Fariaso įvarčio.

Rezultatą 39-ąją minutę išlygino Ivanas Perisičius.

Dėl to, kad „Milan“ pralaimėjo, Milano „inter“ nelaimėjo, „Juventus“ sumažino atsilikimą nuo Milano miesto klubų ir vis dar žengia trečias, tačiau „Inter“ ekipa jau pasiekiama.